Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Lampa wisząca do salonu w stylu skandynawskim RAFAELLA GOLD ze stożkowym abażurem
Wystaw opinię o produkcie
Najwyższej jakości materiały, niepowtarzalny styl i pełen ciepłego blasku model lampy wiszącej RAFAELLA GOLD nada Twojemu pomieszczeniu dozę komfortu i oryginalnego stylu! Oświetlenie to kompozycja metalowego stelaża wyposażonego w ozdobny kabel, który zwieńczony został kloszem w kształcie stożka. Takie zestawienie lampy to oryginalne rozwiązanie do pomieszczeń urządzonych zarówno w stylu klasycznym jak i nowoczesnym. Lampa rewelacyjnie prezentować się będzie umieszczona w eleganckim salonie, subtelnej sypialni czy też futurystycznym gabinecie.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest CIEKOT PARTNERS SP. Z O. O.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Wybierz wariant produktu:
Poszczególne warianty mogą różnić się ceną
Jaki kolor stelaża wybierasz?
Jaka ilość oprawek Cię interesuje?
Program lojalnościowy
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Za punkty będą naliczane rabaty na kolejne zakupy.
W panelu klienta znajdziesz informacje o Twoim stałym rabacie.
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Otrzymuj produkty lub rabaty na kolejne zakupy.
Załóż konto lub zaloguj się. W panelu klienta znajdziesz informacje o zebranych punktach.
Opis i dane techniczne
Najwyższej jakości materiały, niepowtarzalny styl i pełen ciepłego blasku model lampy wiszącej RAFAELLA GOLD nada Twojemu pomieszczeniu dozę komfortu i oryginalnego stylu! Oświetlenie RAFAELLA GOLD to kompozycja metalowego stelaża wyposażonego w ozdobny kabel, który zwieńczony został kloszem w kształcie stożka. Klosz ten posiada złotą folię, która dostępna jest w dwóch fakturach. Połyskliwa powierzchnia łączy się z białym kolorem abażura, natomiast zmatowiona z czarnym, zielonym, szarym oraz granatowym. Takie zestawienie lampy to oryginalne rozwiązanie do pomieszczeń urządzonych zarówno w stylu klasycznym jak i nowoczesnym. Lampa rewelacyjnie prezentować się będzie umieszczona w eleganckim salonie, subtelnej sypialni czy też futurystycznym gabinecie. Dodatkową zaletą lampy jest możliwość wyposażenia jej aż w 3 źródła światła (od 1 do 3 żarówek E27) co sprawi, że nasze wnętrze zyska niepowtarzalny efekt świetlny. Lampa mierzy 120 cm wysokości, która może być dowolnie regulowana oraz 37 cm szerokości.
| Kraj produkcji | produkt polski |
| Ilość źródeł światła | od 1 do 3 -lampa wisząca |
| Wymiary lampy | wysokość - 120 cm (możliwość regulacji), szerokość - 37 cm |
| Wymiary abażura | wysokość - 28 cm, szerokość - 28 cm(górna średnica), 37 cm(dolna średnica) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Moc żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Materiał | tkanina abażurowa, metal |
| Gwarancja | 24 - miesiące |
| Certyfikaty | zgodności CE oraz niepalności tkaniny abażurowej |
| Dodatkowe informacje | Plafon posiada połączenie dwuobwodowe |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Certyfikat CE - produkt spełnia wymagania dotyczące zdrowia, bezpieczeństwa i ochrony środowiska.
- Wskazówki zachowania bezpieczeństwa podane w formie graficznej przy każdej z aukcji.
- Zastosowanie - tylko do użytku wewnętrznego.
- Konserwacja i czyszczenie - czyścić po wyłączeniu i ostudzeniu suchą bądź wilgotną ścierką.
- Utylizacja - nie wyrzucać do pojemników na odpady komunalne. Przekaż do punktu zbiórki.
Producent
CIEKOT PARTNERS SP. Z O. O.
ul. Szajnowicza - Iwanowa 55/3
42-202 Częstochowa, Polska
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
CIEKOT PARTNERS SP. Z O. O.
ul. Szajnowicza - Iwanowa 55/3
42-202 Częstochowa, Polska
DARMOWA WYSYŁKA OD 350 ZŁ
Rabat nalicza się automatycznie w koszyku dla wybranych zamówień z przedpłatą