kinkiety szklane

Nowoczesne kinkiety szklane

Kinkiety szklane to dodatkowe elementy oświetleniowe, które nie tylko wpływają na poziom funkcjonalności, ale i na cały odbiór estetyczny wnętrza. Coraz popularniejsze staje się wykorzystanie lamp ściennych do podkreślenia całej bryły pomieszczenia, a nowoczesne kinkiety zaraz po lampach wiszących spełniają w naszych domach najważniejszą rolę oświetleniową i dekoracyjną. Szklane lampy ścienne oferowane przez nasz sklep z designerskim oświetleniem PANNALAMPA.PL to stylowe oświetlenie, które dokładnie rozświetli pożądaną strefę za pomocą przezroczystych kloszy, które przepuszczają całą ilość światła, nietłumioną, jak w przypadku kinkietów a abażurami z tkaniny tekstylnejKinkiety ze szklanym kloszem kojarzą się z okazałymi holami teatrów, korytarzem hotelowym czy klatką schodową w kamienicy. W takich miejscach przestrzeni użytkowej lampy ścienne z przezroczystego szkła to strażnicy bezpieczeństwa, poprawiający widoczność w najciemniejszych miejscach, często pozbawionych światła dziennego.

Kinkiet szklany kule

Kinkiety ze szkła w salonie jako miejscu wypoczynkowym sprawdzą się idealnie, jeśli zależy nam na efektownym i mocnym oświetleniu dodatkowym. Takim rodzajem szklanych kinkietów warto zaakcentować strefę, w której lubimy napić się kawy w towarzystwie przyjaciół czy ścianę obok, której stoi nasz ulubiony fotel, na którym spędzamy czas z ulubionymi książkami. Kinkiety szklane skierowane w dół mogą podkreślić stylowe lustro oraz bibeloty na komodzie. Stworzą wówczas romantyczny akcent i podkreślą kobiecy akcent w pomieszczeniu.

Szklany kinkiet łazienkowy

W łazience potrzebujemy dużej ilości światła, aby dokładnie przejrzeć się w lustrze przed wyjściem z domu. W tym pomieszczeniu często światło główne okazuje się więc niewystarczalne, a inne lampy dodatkowe nie wchodzą w grę ze względu na ograniczony metraż czy brak szafek, na których mogłaby stanąć stylowa lampa stołowa. Kinkiety do łazienki szklane dadzą dużo światła dodatkowego czy zaakcentują przestrzeń z lustrem. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl