lampy stojące regulowane z wysięgnikiem

Lampy stojące z wysięgnikiem

Lampy podłogowe na wysięgniku to oświetlenie, które coraz częściej wzbogaca również wystrój domowych aranżacji. Wybierając taką nowoczesną lampę stojącą mamy pewność, że sprawdzi się w sytuacjach, w których będziemy potrzebować funkcjonalnego oświetlenia, aby nakierować kąt padania światła na aktualnie wykonywaną przez nas czynność. Lampy stojące z regulacją z założenia więc mają ułatwiać nam codzienną pracę w domu, naukę czy relaks. Odznaczają się one cechami, których brakuje innym lampom podłogowym z abażurem. Tego typu oświetlenie oferuje możliwość regulacji na wielu płaszczyznach. Tkaninowy abażur osadzony na metalowym czy drewnianym stelażu może modyfikować wysokość oprawy oświetleniowej. Regulowane ramię lampy stojącej pozwala na nakierowanie wiązki światła na dowolnie wybrany punkt. Jeśli dodatkowo lampa podłogowa z przegubem posiada giętkie mocowania zwiększa to możliwości w zakresie różnorodnych ustawień. Taka lampa może jednocześnie za pomocą światła wyznaczać strefy w każdym wnętrzu.

Lampa łukowa podłogowa

Budowa lamp regulowanych nie jest bez znaczenia również dla samego wystroju nowoczesnego wnętrza. Łukowata lampa stojąca a zasadniczo jej konstrukcja stelaża czy długie ramię tworzy futurystyczną kompozycję przestrzenną, która idealnie wpasuje się w kształt współczesnych wnętrz. Lampy z regulacją to w porównaniu do ozdobnych lamp stojących również idealni towarzysze przestrzeni domowego biura czy pokoi młodzieżowych, w których wykorzystujemy je zamiast typowej lamki biurkowej. W ten sposób oszczędzamy miejsce na blacie, które możemy spożytkować w bardziej twórczy sposób.

Lampy stojące z ruchomym ramieniem

Lampy podłogowe z ruchomym ramieniem elementami obok fotela, na którym mamy zamiar pracować bądź uczyć się powinny mieć możliwość regulacji, a dodatkowo niewielką wysokość. Takie oświetlenie podłogowe z pewnością umili chwile spędzone w wygodnym fotelu. Dodatkowym atutem naszych propozycji regulowanego oświetlenia jest wyposażenie ich we włącznik nożny, który ułatwi komfort użytkowania, gdyż włączając czy wyłączając lampę stojącą nie musimy zmieniać zajmowanej pozycji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl