Dla deweloperów

Jako specjalistyczny sklep z oświetleniem posiadamy doświadczenie w realizacji zamówień i realizacji projektów inwestycyjnych. Oferujemy kompleksowe wsparcie na etapie planowania i wyceny inwestycji. 

Wraz z polskim producentem oświetlenia LYSNE.PL współpracujemy z deweloperami, wykonawcami, architektami, projektantami i dekoratorami wnętrz pomagając im w realizacji ich wizji. Poza standardową ofertą oświetleniową dysponujemy także dodatkowymi wariantami kolorystycznymi abażurów oraz realizujemy indywidualne projekty opraw oświetleniowych.

Każdy nasz produkt posiada odpowiednie certyfikaty - unijny certyfikat zgodności CE oraz certyfikat palności B1 tkaniny abażurowej przeznaczony dla przestrzeni użytkowych i publicznych. 

Naszą ofertę przygotowaliśmy w oparciu o zrealizowane już inwestycje - nauczyliśmy się, że terminowość, dobry kontakt i skuteczna organizacja to podstawowe zasady owocnej współpracy. 

 

Na co możesz liczyć?

 darmową dostawę

 cennik inwestycyjny

 elastyczne formy płatności

 zakupy ratalne lub leasingowe

 doradztwo i pomoc techniczną

 indywidualne projekty oświetleniowe

 

Masz pytania? Skontaktuj się z naszym zespołem, by poznać szczegóły naszej oferty i razem z nami wyprzedzić konkurencję:

 

 +48 503 993 402

 hello@pannalampa.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl