drewniane lampy stojące

Drewniane lampy podłogowe w nowoczesnej aranżacji

Drewniane lampy stojące to fantastyczny pomysł na zagospodarowanie wolnej przestrzeni na którą nie mamy pomysłu. Lampa podłogowa z drewna to oświetlenie zadaniowe, które umożliwia nam doświetlenie przestrzeni, która aktualnie użytkujemy. Dzięki lampom stojącym możemy również podczas zasypiania wyeliminować główne oświetlenie w postaci lamp wiszących i tym samym stosując jedynie subtelne światło lampy podłogowej zbudować przytulny, sprzyjający odpoczynkowi nastrój.

Lampy z drewna na 3 nogach - poznaj popularne trójnogi zwane tripodami

By osiągnąć zamierzony cel i sprawić, by pomieszczenie wprowadzało spokój i harmonię powinniśmy sięgnąć po rozwiązania mające w swym składzie kojarzące się z przyrodą akcenty. Najlepiej w roli łącznika naszego pomieszczenia z naturą wypada drewno. Ten materiał to owoc samej natury, jego wygląd oraz fakt, że jest to surowiec odnawialny stawiają go na szczycie najbardziej kojarzących się z ekologią składników wyposażenia wnętrz. Najbardziej popularnymi formami stelaży lamp drewnianych są trójnogi cechujące się niebywałą stabilnością oraz prostym, minimalistycznym designem.

Designerskie lampy z drewna

Zaprezentowane w sklepie z lampami WWW.PANNALAMPA.PL stojące lampy drewniane występują w kilku kolorach stelaża: od koloru białego, dębowego poprzez mahoń na ciemnym popielatym i hebanowym skończywszy. Taka możliwość wyboru powstała z myślą o różnych gustach naszych klientów. Dostosowanie naszej wymarzonej drewnianej lampy podłogowej do wnętrza musi być jak najłatwiejsze. Większość lamp posiada przyjazne środowisku tkaninowe abażury. Jeśli jednak pragniemy przełamać minimalistyczny wygląd lampy stojącej obecnością bardziej spektakularnie wyglądającego elementu polecamy nasze modele z lustrzanym abażurem w kolorze złota lub miedzi. W ofercie PANNYLAMPY znajdzie się także coś dla miłośników łączenia różnych zestawień kolorystycznych, w której to abażury posiadają złote wnętrza. Jeśli jednak jesteśmy zgodni i wciąż nie jest nam dość drewna warto zainteresować się naszymi lampami z abażurami przywodzącymi na myśl formę forniru.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl