donice ozdobne

Donice do hotelu i restauracji

Jeśli chcesz się wyróżnić i podnieść prestiż swojego biura czy lokalu użytkowego, zastanów się nad nowoczesnymi donicami z polietylenu. Są niezwykle wytrzymałe i posłużą Ci przez długie lata dając piękny wizualny efekt. Donice podświetlone LED doskonale sprawdzą się przy wejściu do restauracji czy drink baru. Staną się zachęcającą ozdobą, która pokreśli prestiż wnętrza. A nic bardziej nie zaskoczy niż elegancka, geometryczna donica LED w recepcji hotelu czy pensjonatu. Jeśli zależy Ci na uzyskaniu efektu WOW zdecyduj się na podświetlane donice RGB. Za pomocą bezprzewodowego pilota będzie można zmieniać kolorystykę donicy. W poniedziałek możesz wybrać biały kolor, we wtorek czerwony, w środę zielony a w czwartek niebieski. Wszystko zależy od Twojej kreatywności i humoru.

Nowoczesne donice do salonu

Donice do salonu muszą wyróżniać się nowoczesnym designem i wysoką jakością wykonania. Są miejscem nie tylko dla roślin, ale musza także spełniać funkcję dekoracyjną. W naszym sklepie online czekają na ciebie donice o nowoczesnym wyglądzie w szerokiej palecie kolorystycznej i wielu rozmiarach. Wysokie donice sprawdzą się w holach czy ciągach komunikacyjnych w biurach. Nie zajmą zbyt wiele miejsca, a będą piękną ozdobą wnętrza. Rośliny zawsze nadawały przytulności pomieszczeniom i pokazywały nasze przywiązanie do natury a ponadto ich obecność wpływa na lepszą jakość powietrza. Kwadratowe donice to doskonała propozycja do salonów czy sypialni w których mamy do dyspozycji sporą przestrzeń.

Donice ogrodowe

Najczęściej wybieranymi donicami do ogrodu są duże donice drewniane. Dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych, czyni z nich produkt niezwykle uniwersalny. Donice z drewna możemy użyć je w wielu aranżacjach z elementami naturalnych materiałów. Drewniane doniczki na kwiaty są idealnym uzupełnieniem każdego ogrodu. Pięknie wyglądają usytuowane obok huśtawki ogrodowej lub altany. Możemy posadzić w nich dowolne rośliny - każde będą wyglądać pięknie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl