Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Kinkiet 2-punktowy czarny LED CAMMY GOLD
Wystaw opinię o produkcie
Lampa na ścianę CAMMY GOLD to oryginalna postać oświetlenia – idealna do wnętrz urządzonych w stylu art deco! Abażur w kształcie stożka dostępny jest w kilku stonowanych kolorach a jego wnętrze dla kontrastu wyposażone jest w złotą folię! Faktura złotego wnętrza białego abażuru dodatkowo jest połyskująca co jeszcze bardziej wpływa na unikalny charakter tego oświetlenia!
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest CIEKOT PARTNERS SP. Z O. O.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Wybierz wariant produktu:
Poszczególne warianty mogą różnić się ceną
Jaki kolor stelaża wybierasz?
Program lojalnościowy
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Za punkty będą naliczane rabaty na kolejne zakupy.
W panelu klienta znajdziesz informacje o Twoim stałym rabacie.
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Otrzymuj produkty lub rabaty na kolejne zakupy.
Załóż konto lub zaloguj się. W panelu klienta znajdziesz informacje o zebranych punktach.
Opis i dane techniczne
Lampa na ścianę CAMMY GOLD to oryginalna postać oświetlenia – idealna do wnętrz urządzonych w stylu art deco! Abażur w kształcie stożka dostępny jest w kilku stonowanych kolorach a jego wnętrze dla kontrastu wyposażone jest w złotą folię! Faktura złotego wnętrza białego abażuru dodatkowo jest połyskująca co jeszcze bardziej wpływa na unikalny charakter tego oświetlenia! Kinkiet CAMMY GOLD poza standardowym miejscem na żarówkę dysponuje również ruchomym panelem LED. Całość oświetlenia prezentuje się niebywale ekskluzywnie i solidnie. Lampa stworzona jest jedynie z najlepszych gatunkowo komponentów.
| Kraj produkcji | produkt polski |
| Ilość źródeł światła | 1-punktowy kinkiet z panelem LED |
| Wymiary lampy | wysokość - 22 cm, szerokość - 23 cm, dł. panelu LED - 34 cm |
| Wymiary abażura | wysokość - 14 cm, szerokość - 15 cm (średnica górna), 19,5 cm (średnica dolna) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Moc żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Materiał | tkanina abażurowa, metal |
| Gwarancja | 24 - miesiące |
| Certyfikaty | zgodności CE oraz niepalności tkaniny abażurowej |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Certyfikat CE - produkt spełnia wymagania dotyczące zdrowia, bezpieczeństwa i ochrony środowiska.
- Wskazówki zachowania bezpieczeństwa podane w formie graficznej przy każdej z aukcji.
- Zastosowanie - tylko do użytku wewnętrznego.
- Konserwacja i czyszczenie - czyścić po wyłączeniu i ostudzeniu suchą bądź wilgotną ścierką.
- Utylizacja - nie wyrzucać do pojemników na odpady komunalne. Przekaż do punktu zbiórki.
Producent
CIEKOT PARTNERS SP. Z O. O.
ul. Szajnowicza - Iwanowa 55/3
42-202 Częstochowa, Polska
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
CIEKOT PARTNERS SP. Z O. O.
ul. Szajnowicza - Iwanowa 55/3
42-202 Częstochowa, Polska
DARMOWA WYSYŁKA OD 350 ZŁ
Rabat nalicza się automatycznie w koszyku dla wybranych zamówień z przedpłatą