Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Geometryczny kinkiet ścienny LED WENDY GOLD 2-punktowy
Wystaw opinię o produkcie
Lampa ścienna WENDY GOLD bezapelacyjnie wyróżnia się na tle innych nowoczesnych modeli oświetleń ściennych. Przez jej oryginalną i nowoczesną formę nie sposób oderwać od niej wzroku przechodząc obok.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest CIEKOT PARTNERS SP. Z O. O.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Wybierz wariant produktu:
Poszczególne warianty mogą różnić się ceną
Jaki kolor stelaża wybierasz?
Program lojalnościowy
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Za punkty będą naliczane rabaty na kolejne zakupy.
W panelu klienta znajdziesz informacje o Twoim stałym rabacie.
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Otrzymuj produkty lub rabaty na kolejne zakupy.
Załóż konto lub zaloguj się. W panelu klienta znajdziesz informacje o zebranych punktach.
Opis i dane techniczne
Lampa ścienna WENDY GOLD bezapelacyjnie wyróżnia się na tle innych nowoczesnych modeli oświetleń ściennych. Przez jej oryginalną i nowoczesną formę nie sposób oderwać od niej wzroku przechodząc obok. Lampa składa się z tkaninowego klosza, który rewelacyjnie przepuszcza światło a jego wnętrze wypełnione zostało złotą folią. Taki zabieg o wiele bardziej uatrakcyjnia całokształt lampy. Dodatkowo wnętrze to dostępne jest w dwóch fakturach powierzchni. W białej wersji faktura ta jest błyszcząca natomiast w wersji z czarnym, zielonym, szarym oraz granatowym odcieniem – całkowicie zmatowione. Stelaż został wykonany z metalowych elementów, które malowane są proszkowo. Dodatkowo posiada on wbudowany panel LED, który bez problemu ustawimy na przestrzeń, którą aktualnie chcemy doświetlić. Eleganckie a zarazem funkcjonalne oświetlenie nada Twojemu wnętrzu futurystycznego charakteru. Oświetlenie może być umieszczone zarówno w pomieszczeniach domowych typu: salon, sypialnia czy domowy gabinet jak i we wnętrzach restauracyjnych i hotelowych. Prezentowana lampa posiada miejsce na jedno źródło światła z oprawką E27 oraz możliwe jest zastosowanie w niej żarówek LED.
| Kraj produkcji | produkt polski |
| Ilość źródeł światła | 1-punktowy kinkiet oraz panel LED |
| Wymiary lampy | wysokość - 25 cm, szerokość - 26 cm, dł. panelu LED - 34 cm |
| Wymiary abażura | wysokość - 15 cm, szerokość - 20 cm, głębokość - 10 cm |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Moc żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Materiał | tkanina abażurowa, metal |
| Gwarancja | 24 - miesiące |
| Certyfikaty | zgodności CE oraz niepalności tkaniny abażurowej |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Certyfikat CE - produkt spełnia wymagania dotyczące zdrowia, bezpieczeństwa i ochrony środowiska.
- Wskazówki zachowania bezpieczeństwa podane w formie graficznej przy każdej z aukcji.
- Zastosowanie - tylko do użytku wewnętrznego.
- Konserwacja i czyszczenie - czyścić po wyłączeniu i ostudzeniu suchą bądź wilgotną ścierką.
- Utylizacja - nie wyrzucać do pojemników na odpady komunalne. Przekaż do punktu zbiórki.
Producent
CIEKOT PARTNERS SP. Z O. O.
ul. Szajnowicza - Iwanowa 55/3
42-202 Częstochowa, Polska
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
CIEKOT PARTNERS SP. Z O. O.
ul. Szajnowicza - Iwanowa 55/3
42-202 Częstochowa, Polska
DARMOWA WYSYŁKA OD 350 ZŁ
Rabat nalicza się automatycznie w koszyku dla wybranych zamówień z przedpłatą