Polecam z całego serca! Świetna jakość wykonania, elegancki design. Idealnie pasuje do mojego salonu.
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Czarna lampa sufitowa z kwadratowym abażurem 40x40 cm ze złotym wnętrzem THERESA GOLD
Wystaw opinię o produkcie
Nowoczesny żyrandol THERESA GOLD będzie wyjątkowym walorem Twojego mieszkania! Jego unikalny abażur w kształcie kwadratu posiada złote wnętrze, które nadaje lampie przytulności i elegancji.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest CIEKOT PARTNERS SP. Z O. O.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Wybierz wariant produktu:
Poszczególne warianty mogą różnić się ceną
Jaki kolor stelaża wybierasz?
Jaka ilość oprawek Cię interesuje?
Program lojalnościowy
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Za punkty będą naliczane rabaty na kolejne zakupy.
W panelu klienta znajdziesz informacje o Twoim stałym rabacie.
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Otrzymuj produkty lub rabaty na kolejne zakupy.
Załóż konto lub zaloguj się. W panelu klienta znajdziesz informacje o zebranych punktach.
Opis i dane techniczne
Nowoczesny żyrandol THERESA GOLD będzie wyjątkowym walorem Twojego mieszkania! Jego unikalny abażur w kształcie kwadratu posiada złote wnętrze, które nadaje lampie przytulności i elegancji. Faktura powierzchni wnętrza znacząco różni się od siebie. W wersji z białym kloszem powierzchnia ta jest błyszcząca, natomiast w wersji z czarnym, zielonym, szarym oraz granatowym abażurem struktura powierzchni jest całkowicie zmatowiona. Abażur łączy się z metalową podsufitką, która nadaje lampie niesłychanego szyku. Uniwersalny model lampy może zostać umieszczony niemalże w każdym wnętrzu. Świetnie oświetli kuchenne przestrzenie, eleganckie salony czy też klimatyczne sypialnie. Dla jeszcze większego blasku wydobywającego się z tkaninowego abażura możemy wyposażyć lampę w aż 5 źródeł światła z oprawką E27, które bez wątpienia stworzą w naszym domu magiczne efekty świetlne. Oświetlenie mierzy 30 cm wysokości oraz 40 cm szerokości.
| Kraj produkcji | produkt polski |
| Ilość źródeł światła | od 1 do 5-punktowa plafoniera |
| Wymiary lampy | wysokość - 30 cm, szerokość - 40 cm, głębokość - 40 cm |
| Wymiary abażura | wysokość - 20 cm, szerokość - 40 cm, głębokość - 40 cm |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Moc żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Materiał | tkanina abażurowa, metal |
| Gwarancja | 24 - miesiące |
| Certyfikaty | zgodności CE oraz niepalności tkaniny abażurowej |
| Dodatkowe informacje | Lampa posiada podłączenie dwuobwodowe |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Certyfikat CE - produkt spełnia wymagania dotyczące zdrowia, bezpieczeństwa i ochrony środowiska.
- Wskazówki zachowania bezpieczeństwa podane w formie graficznej przy każdej z aukcji.
- Zastosowanie - tylko do użytku wewnętrznego.
- Konserwacja i czyszczenie - czyścić po wyłączeniu i ostudzeniu suchą bądź wilgotną ścierką.
- Utylizacja - nie wyrzucać do pojemników na odpady komunalne. Przekaż do punktu zbiórki.
Producent
CIEKOT PARTNERS SP. Z O. O.
ul. Szajnowicza - Iwanowa 55/3
42-202 Częstochowa, Polska
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
CIEKOT PARTNERS SP. Z O. O.
ul. Szajnowicza - Iwanowa 55/3
42-202 Częstochowa, Polska
DARMOWA WYSYŁKA OD 350 ZŁ
Rabat nalicza się automatycznie w koszyku dla wybranych zamówień z przedpłatą
user123_light