Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Ekskluzywny kinkiet do salonu WILMA GOLD
Wystaw opinię o produkcie
Inspirowana stylem klasycznym z nutą elegancji lampa ścienna WILMA GOLD wpasuje się do każdego wnętrza a przy tym dopełni jego wystrój swoim nieprzesyconym wzornictwem. Lampa wykonana została z trwałych materiałów: wysokogatunkowej holenderskiej tkaniny tekstylnej oraz solidnej konstrukcji z elementów metalowych. Klosz lampy został wypełniony złotym wnętrzem, którego wyróżniają dwie faktury powierzchni.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest CIEKOT PARTNERS SP. Z O. O.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Wybierz wariant produktu:
Poszczególne warianty mogą różnić się ceną
Jaki kolor stelaża wybierasz?
Program lojalnościowy
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Za punkty będą naliczane rabaty na kolejne zakupy.
W panelu klienta znajdziesz informacje o Twoim stałym rabacie.
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Otrzymuj produkty lub rabaty na kolejne zakupy.
Załóż konto lub zaloguj się. W panelu klienta znajdziesz informacje o zebranych punktach.
Opis i dane techniczne
Inspirowana stylem klasycznym z nutą elegancji lampa ścienna WILMA GOLD wpasuje się do każdego wnętrza a przy tym dopełni jego wystrój swoim nieprzesyconym wzornictwem. Lampa wykonana została z trwałych materiałów: wysokogatunkowej holenderskiej tkaniny tekstylnej oraz solidnej konstrukcji z elementów metalowych. Klosz lampy został wypełniony złotym wnętrzem, którego wyróżniają dwie faktury powierzchni. Wersja z białym abażurem posiada błyszczącą fakturę, natomiast w pozostałych odcieniach wnętrze to pozostaje zmatowione i całkiem pozbawione blasku. Lampa sprawdzi się zarówno na ścianie w salonie, sypialni czy korytarzu ale również obok ulubionego obrazu lub półki z dekoracjami. Kinkiet WILMA GOLD zapewni nam odpowiednią ilość światła do wieczornego czytania czy relaksu po ciężkim dniu w pracy. Lampa posiada miejsce na jedną oprawkę E27 oraz dostosowana jest do żarówek LED.
| Kraj produkcji | produkt polski |
| Ilość źródeł światła | 1-punktowy kinkiet |
| Wymiary lampy | wysokość - 27 cm, szerokość - 24 cm |
| Wymiary abażura | wysokość – 14 cm, szerokość – 15 cm (górna średnica), 19,5 cm (dolna średnica) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Moc żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Materiał | tkanina abażurowa, metal |
| Gwarancja | 24 - miesiące |
| Certyfikaty | zgodności CE oraz niepalności tkaniny abażurowej |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Certyfikat CE - produkt spełnia wymagania dotyczące zdrowia, bezpieczeństwa i ochrony środowiska.
- Wskazówki zachowania bezpieczeństwa podane w formie graficznej przy każdej z aukcji.
- Zastosowanie - tylko do użytku wewnętrznego.
- Konserwacja i czyszczenie - czyścić po wyłączeniu i ostudzeniu suchą bądź wilgotną ścierką.
- Utylizacja - nie wyrzucać do pojemników na odpady komunalne. Przekaż do punktu zbiórki.
Producent
CIEKOT PARTNERS SP. Z O. O.
ul. Szajnowicza - Iwanowa 55/3
42-202 Częstochowa, Polska
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
CIEKOT PARTNERS SP. Z O. O.
ul. Szajnowicza - Iwanowa 55/3
42-202 Częstochowa, Polska
DARMOWA WYSYŁKA OD 350 ZŁ
Rabat nalicza się automatycznie w koszyku dla wybranych zamówień z przedpłatą