Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Designerska lampa ścienna do salonu REBECCA GOLD
Wystaw opinię o produkcie
Kinkiety ścienne doskonale sprawdzają się jako dodatkowe źródło światła we wnętrzach. Prezentowany model lampy ściennej REBECCA GOLD emituje delikatne światło góra-dół, które wydobywa się z tkaninowego abażura wypełnionego złotą folią, która nadaje lampie elegancji i szykownego stylu.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest CIEKOT PARTNERS SP. Z O. O.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Wybierz wariant produktu:
Poszczególne warianty mogą różnić się ceną
Jaki kolor stelaża wybierasz?
Program lojalnościowy
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Za punkty będą naliczane rabaty na kolejne zakupy.
W panelu klienta znajdziesz informacje o Twoim stałym rabacie.
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Otrzymuj produkty lub rabaty na kolejne zakupy.
Załóż konto lub zaloguj się. W panelu klienta znajdziesz informacje o zebranych punktach.
Opis i dane techniczne
Kinkiety ścienne doskonale sprawdzają się jako dodatkowe źródło światła we wnętrzach. Prezentowany model lampy ściennej REBECCA GOLD emituje delikatne światło góra-dół, które wydobywa się z tkaninowego abażura wypełnionego złotą folią, która nadaje lampie elegancji i szykownego stylu. Powierzchnia wewnętrzna abażura różni się od siebie w dwóch przypadkach. W pierwszym z nich w wersji z białym abażurem struktura ta jest połyskliwa, natomiast w wariancie z czarnym, zielonym, szarym oraz granatowym – zmatowiona. Lampa będzie doskonałym uzupełnieniem światła głównego w Twoim salonie, sypialni czy domowym gabinecie. Może wyeksponować określone elementy we wnętrzu skupiając na nich łunę światła. Najwyższa jakość wykonania pozwoli na jej długie użytkowanie i oglądanie magii świetlnej na naszej ścianie. Oświetlenie mierzy 25 cm wysokości oraz 23 cm szerokości i posiada miejsce na jedną żarówkę E27.
| Kraj produkcji | produkt polski |
| Ilość źródeł światła | 1-punktowy kinkiet |
| Wymiary lampy | wysokość - 25 cm, szerokość - 23 cm |
| Wymiary abażura | wysokość - 14 cm, szerokość - 15 cm (średnica górna), 19,5 cm (średnica dolna) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Moc żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Materiał | tkanina abażurowa, metal |
| Gwarancja | 24 - miesiące |
| Certyfikaty | zgodności CE oraz niepalności tkaniny abażurowej |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Certyfikat CE - produkt spełnia wymagania dotyczące zdrowia, bezpieczeństwa i ochrony środowiska.
- Wskazówki zachowania bezpieczeństwa podane w formie graficznej przy każdej z aukcji.
- Zastosowanie - tylko do użytku wewnętrznego.
- Konserwacja i czyszczenie - czyścić po wyłączeniu i ostudzeniu suchą bądź wilgotną ścierką.
- Utylizacja - nie wyrzucać do pojemników na odpady komunalne. Przekaż do punktu zbiórki.
Producent
CIEKOT PARTNERS SP. Z O. O.
ul. Szajnowicza - Iwanowa 55/3
42-202 Częstochowa, Polska
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
CIEKOT PARTNERS SP. Z O. O.
ul. Szajnowicza - Iwanowa 55/3
42-202 Częstochowa, Polska
DARMOWA WYSYŁKA OD 350 ZŁ
Rabat nalicza się automatycznie w koszyku dla wybranych zamówień z przedpłatą