Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Abażurowa lampa wisząca do salonu 50 cm AMY MARBLE
Wystaw opinię o produkcie
Lampa AMY MARBLE to abażur w kształcie walca wykonany z wysokogatunkowej tkaniny imitującej marmur, który rozprasza światło lekko i finezyjnie. Forma i prosty design sprawdzi się doskonale w każdym wnętrzu – urządzonym zarówno w stylu klasycznym, nowoczesnym, skandynawskim czy minimalistycznym. Zdecydowanym atutem lampy jest regulowany przewód, którego długość osiąga 120 cm.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest CIEKOT PARTNERS SP. Z O. O.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Wybierz wariant produktu:
Poszczególne warianty mogą różnić się ceną
Jaki kolor stelaża wybierasz?
Jaka ilość oprawek Cię interesuje?
Program lojalnościowy
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Za punkty będą naliczane rabaty na kolejne zakupy.
W panelu klienta znajdziesz informacje o Twoim stałym rabacie.
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Otrzymuj produkty lub rabaty na kolejne zakupy.
Załóż konto lub zaloguj się. W panelu klienta znajdziesz informacje o zebranych punktach.
Opis i dane techniczne
Lampa AMY MARBLE to abażur w kształcie walca wykonany z wysokogatunkowej tkaniny imitującej marmur, który rozprasza światło lekko i finezyjnie. Forma i prosty design sprawdzi się doskonale w każdym wnętrzu – urządzonym zarówno w stylu klasycznym, nowoczesnym, skandynawskim czy minimalistycznym. Zdecydowanym atutem lampy jest regulowany przewód, którego długość osiąga 120 cm.
| Kraj produkcji | produkt polski |
| Ilość źródeł światła | 1-5xE27 |
| Wymiary lampy | wysokość - max. 120 cm (możliwość regulacji), szerokość - 50 cm |
| Wymiary abażura | wysokość - 20 cm, szerokość - 50 cm |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Moc żarówki | 60W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Materiał | tkanina, metal |
| Gwarancja | 24 - miesiące |
| Certyfikaty | zgodności CE oraz niepalności tkaniny abażurowej |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Certyfikat CE - produkt spełnia wymagania dotyczące zdrowia, bezpieczeństwa i ochrony środowiska.
- Wskazówki zachowania bezpieczeństwa podane w formie graficznej przy każdej z aukcji.
- Zastosowanie - tylko do użytku wewnętrznego.
- Konserwacja i czyszczenie - czyścić po wyłączeniu i ostudzeniu suchą bądź wilgotną ścierką.
- Utylizacja - nie wyrzucać do pojemników na odpady komunalne. Przekaż do punktu zbiórki.
Producent
CIEKOT PARTNERS SP. Z O. O.
ul. Szajnowicza - Iwanowa 55/3
42-202 Częstochowa, Polska
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
CIEKOT PARTNERS SP. Z O. O.
ul. Szajnowicza - Iwanowa 55/3
42-202 Częstochowa, Polska
DARMOWA WYSYŁKA OD 350 ZŁ
Rabat nalicza się automatycznie w koszyku dla wybranych zamówień z przedpłatą