Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Jednopłomienna lampa wisząca z okrągłym abażurem 30 cm AMY VELUR
Wystaw opinię o produkcie
Lampa wisząca z kolekcji AMY VELUR olśniewa swą elegancką formą. Przeznaczona jest do nowoczesnych wnętrz, w których liczymy na klasyczny efekt z nutką ekstrawagancji, której dodaje finezyjnie opleciony wokół podsufitki kabel.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest CIEKOT PARTNERS SP. Z O. O.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Wybierz wariant produktu:
Poszczególne warianty mogą różnić się ceną
Jaki kolor stelaża wybierasz?
Program lojalnościowy
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Za punkty będą naliczane rabaty na kolejne zakupy.
W panelu klienta znajdziesz informacje o Twoim stałym rabacie.
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Otrzymuj produkty lub rabaty na kolejne zakupy.
Załóż konto lub zaloguj się. W panelu klienta znajdziesz informacje o zebranych punktach.
Opis i dane techniczne
Lampa wisząca z kolekcji AMY VELUR olśniewa swą elegancką formą. Przeznaczona jest do nowoczesnych wnętrz, w których liczymy na klasyczny efekt z nutką ekstrawagancji, której dodaje finezyjnie opleciony wokół podsufitki kabel. Ten niewielki żyrandol o średnicy 30 cm rozświetli pokój ciepłym światłem, jeśli zdecydujemy się na wariant typu glamour ze złotym wnętrzem abażuru. Możemy też wybrać bardziej klasyczny model - z białą wersją. Lampa oprócz walorów użytkowych odznacza się też ciekawym materiałem abażuru - welurem. Obecnie przeżywamy powrót tego materiału, który kiedyś uznawany był za ekskluzywny, a dziś święci triumf jako uniwersalna tkanina użytkowa. Welurowa oprawa lampy, sprawia, że na tle innych odznacza się ona wyrafinowaną prezencją, którą potęguje zdecydowany, mocny kolor abażuru ( morski, szary lub butelkowa zieleń). Dzięki tej kolorystyce lampa nadaje się do nowoczesnych wnętrz, w których stawiamy na różnorodność i kolorowe detale. Docenią ją też zwolennicy jaśniejszych aranżacji wnętrzarskich, gdyż mocny akcent barwny może odmienić zwykle wnętrze i nadać mu charakteru. Dodatkowym atutem lampy jest możliwość regulacji długości.
| Kraj produkcji | produkt polski |
| Ilość źródeł światła | 1-punktowa lampa wisząca |
| Wymiary lampy | wysokość - max. 120 cm, szerokość - 30 cm |
| Wymiary abażura | wysokość - 15 cm, szerokość - 30 cm |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Moc żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Materiał | tkanina welurowa, metal |
| Gwarancja | 24 - miesiące |
| Certyfikaty | zgodności CE oraz niepalności tkaniny abażurowej |
| Dodatkowe akcesoria | Denko: mlecznobiała zabudowa plafonu opierająca się na dolnej krawędzi abażuru (montowana samodzielnie). Rozprasza światło i zasłania żarówki dla lepszego efektu estetycznego |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Certyfikat CE - produkt spełnia wymagania dotyczące zdrowia, bezpieczeństwa i ochrony środowiska.
- Wskazówki zachowania bezpieczeństwa podane w formie graficznej przy każdej z aukcji.
- Zastosowanie - tylko do użytku wewnętrznego.
- Konserwacja i czyszczenie - czyścić po wyłączeniu i ostudzeniu suchą bądź wilgotną ścierką.
- Utylizacja - nie wyrzucać do pojemników na odpady komunalne. Przekaż do punktu zbiórki.
Producent
CIEKOT PARTNERS SP. Z O. O.
ul. Szajnowicza - Iwanowa 55/3
42-202 Częstochowa, Polska
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
CIEKOT PARTNERS SP. Z O. O.
ul. Szajnowicza - Iwanowa 55/3
42-202 Częstochowa, Polska
DARMOWA WYSYŁKA OD 350 ZŁ
Rabat nalicza się automatycznie w koszyku dla wybranych zamówień z przedpłatą