Mała tania lampa w stylu loftowym. Myślę, że za taką cene jest okej :) Wysyłka w ciągu 2 dni. Duży plus za obsługę :)
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Szybko i bezproblemowo. Towar dobrze zapakowany, lampa działa bez zarzutu, wygląda nowocześnie i stylowo.
1-płomienna lampa wisząca w stylu industrialnym AMANDA LOFT z drucianym kloszem w kształcie diamentu
Wystaw opinię o produkcie
Lampa wisząca AMANDA LOFT to uniwersalny model oświetlenia, które sprawdzi się w praktycznie każdym pomieszczeniu. Lampa loft AMANDA posiada zawieszkę, która umożliwia jej zawieszenie na haku. Lekka lampa loftowa to świetne rozwiązanie do pomieszczeń z podwieszanym sufitem w którym oprócz głównego źródła światła chcemy zastosować kilka instalacji świetlnych.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest CIEKOT PARTNERS SP. Z O. O.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Wybierz wariant produktu:
Poszczególne warianty mogą różnić się ceną
Jaki kolor stelaża wybierasz?
Program lojalnościowy
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Za punkty będą naliczane rabaty na kolejne zakupy.
W panelu klienta znajdziesz informacje o Twoim stałym rabacie.
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Otrzymuj produkty lub rabaty na kolejne zakupy.
Załóż konto lub zaloguj się. W panelu klienta znajdziesz informacje o zebranych punktach.
Opis i dane techniczne
Lampa wisząca AMANDA LOFT to uniwersalny model oświetlenia, które sprawdzi się w praktycznie każdym pomieszczeniu. Lampa loft AMANDA posiada zawieszkę, która umożliwia jej zawieszenie na haku. Lekka lampa loftowa to świetne rozwiązanie do pomieszczeń z podwieszanym sufitem w którym oprócz głównego źródła światła chcemy zastosować kilka instalacji świetlnych. Stelaż lampy dostępny jest w 2 wariantach kolorystycznych: białym oraz czarnym. Kwintesencją całej oprawy jest druciany klosz, który nadaje lampie industrialnego charakteru. Metalowe klosze dostępne są w 3 kolorach: białym, czarnym oraz miedzianym. Regulowana długość przewodu zasilającego sprawia, że można tego typu żyrandol loftowy zastosować w wielu wnętrzach – tych, z wysokim oraz niskim sufitem (podwieszanym). Lampa loftowa z regulowanym zawieszeniem sprawdzi się idealnie w połączeniu kilku pojedynczych zwisów nad wyspą kuchenną lub nad stolikiem kawowym w salonie. Minimalistyczna konstrukcja i designerski, druciany klosz wyglądają niezwykle nowocześnie. Gra świateł, która powstaje po włączeniu oświetlenia tworzy piękny blask na ścianach.
| Kraj produkcji | produkt polski |
| Ilość źródeł światła | 1-punktowa lampa wisząca |
| Wymiary lampy | wysokość - 80 cm (możliwość regulacji), szerokość - 18 cm |
| Wymiary abażura | wysokość - 13 cm, szerokość - 16,5 cm |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności | IP40 |
| Moc żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Materiał | metal |
| Gwarancja | 24 - miesiące |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Certyfikat CE - produkt spełnia wymagania dotyczące zdrowia, bezpieczeństwa i ochrony środowiska.
- Wskazówki zachowania bezpieczeństwa podane w formie graficznej przy każdej z aukcji.
- Zastosowanie - tylko do użytku wewnętrznego.
- Konserwacja i czyszczenie - czyścić po wyłączeniu i ostudzeniu suchą bądź wilgotną ścierką.
- Utylizacja - nie wyrzucać do pojemników na odpady komunalne. Przekaż do punktu zbiórki.
Producent
CIEKOT PARTNERS SP. Z O. O.
ul. Szajnowicza - Iwanowa 55/3
42-202 Częstochowa, Polska
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
CIEKOT PARTNERS SP. Z O. O.
ul. Szajnowicza - Iwanowa 55/3
42-202 Częstochowa, Polska
DARMOWA WYSYŁKA OD 350 ZŁ
Rabat nalicza się automatycznie w koszyku dla wybranych zamówień z przedpłatą
Nonek