Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Metalowa lampka biurkowa AILEEN LOFT w industrialnym stylu
Wystaw opinię o produkcie
Lampka nocna AGATHA LOFT została stworzona z myślą o eleganckich i industrialnych wnętrzach. Oświetlenie świetnie komponuje się z takimi elementami jak drewno, szkło czy beton. Lampy w industrialnym stylu cechują się przede wszystkim prostotą i minimalizmem, dlatego też świetnie odnajdują się nie tylko w pomieszczeniach loftowych ale i tych urządzonych w stylu nowoczesnym czy skandynawskim.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest CIEKOT PARTNERS SP. Z O. O.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Wybierz wariant produktu:
Poszczególne warianty mogą różnić się ceną
Jaki kolor stelaża wybierasz?
Program lojalnościowy
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Za punkty będą naliczane rabaty na kolejne zakupy.
W panelu klienta znajdziesz informacje o Twoim stałym rabacie.
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Otrzymuj produkty lub rabaty na kolejne zakupy.
Załóż konto lub zaloguj się. W panelu klienta znajdziesz informacje o zebranych punktach.
Opis i dane techniczne
Lampka nocna AGATHA LOFT została stworzona z myślą o eleganckich i industrialnych wnętrzach. Oświetlenie świetnie komponuje się z takimi elementami jak drewno, szkło czy beton. Lampy w industrialnym stylu cechują się przede wszystkim prostotą i minimalizmem, dlatego też świetnie odnajdują się nie tylko w pomieszczeniach loftowych ale i tych urządzonych w stylu nowoczesnym czy skandynawskim. Lampy industrialne metalowe to rewelacyjny pomysł na dopełnienie aranżacji, w której dominuje surowy i nieobfitujący w dekoracje design. Oświetlenie to reprezentuje typowe lampy loftowe druciane wykonane głównie z metalu. Uwagę przyciąga minimalistyczny stelaż lampy oparty na 3 nogach. Lampka nocna dostępna jest w 2 wariantach kolorystycznych stelaży oraz 3 kolorach loftowych kloszy: białym, miedzianym lub czarnym. Lampka nocna na trzech nogach AGATHA LOFT posiada włącznik ręczny umiejscowiony na przewodzie zasilającym ułatwiający jakość użytkowania oprawy. Dedykowanymi żarówkami do lampy stołowej są źródła światła mocowane na tzw. duży gwint E27. Kompatybilne są żarówki ledowe lub tradycyjne żarówki o mocy 60W w klasach energetycznych od A do G.
| Kraj produkcji | produkt polski |
| Ilość źródeł światła | 1-punktowa lampka nocna |
| Wymiary lampy | wysokość - 51 cm, szerokość - 16,5 cm |
| Wymiary abażura | wysokość - 13 cm, szerokość - 16,5 cm |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności | IP40 |
| Moc żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Materiał | metal |
| Gwarancja | 24 - miesiące |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Certyfikat CE - produkt spełnia wymagania dotyczące zdrowia, bezpieczeństwa i ochrony środowiska.
- Wskazówki zachowania bezpieczeństwa podane w formie graficznej przy każdej z aukcji.
- Zastosowanie - tylko do użytku wewnętrznego.
- Konserwacja i czyszczenie - czyścić po wyłączeniu i ostudzeniu suchą bądź wilgotną ścierką.
- Utylizacja - nie wyrzucać do pojemników na odpady komunalne. Przekaż do punktu zbiórki.
Producent
CIEKOT PARTNERS SP. Z O. O.
ul. Szajnowicza - Iwanowa 55/3
42-202 Częstochowa, Polska
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
CIEKOT PARTNERS SP. Z O. O.
ul. Szajnowicza - Iwanowa 55/3
42-202 Częstochowa, Polska
DARMOWA WYSYŁKA OD 350 ZŁ
Rabat nalicza się automatycznie w koszyku dla wybranych zamówień z przedpłatą