Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Szklana lampa wisząca kula bursztynowa LEONTINA 1xE14
Wystaw opinię o produkcie
Dodaj ciepła i elegancji swojemu wnętrzu dzięki naszej pojedynczej lampie wiszącej ze szklanym kloszem w kolorze bursztynowym na oprawkę E14. Ta stylowa lampa jest idealnym wyborem dla osób poszukujących oświetlenia, które jednocześnie pełni rolę dekoracyjnego akcentu w każdym pomieszczeniu.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest CIEKOT PARTNERS SP. Z O. O.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Wybierz wariant produktu:
Poszczególne warianty mogą różnić się ceną
Program lojalnościowy
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Za punkty będą naliczane rabaty na kolejne zakupy.
W panelu klienta znajdziesz informacje o Twoim stałym rabacie.
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Otrzymuj produkty lub rabaty na kolejne zakupy.
Załóż konto lub zaloguj się. W panelu klienta znajdziesz informacje o zebranych punktach.
Opis i dane techniczne
Klosz lampy, w kolorze bursztynowym, dodaje wnętrzu wyjątkowego uroku i wyrafinowanego charakteru. Wyposażona w oprawkę E14, lampa jest kompatybilna z różnymi typami żarówek, w tym energooszczędnymi LED. Jej minimalistyczny, a jednocześnie elegancki design sprawia, że jest idealna do salonu, jadalni, kuchni, sypialni czy przedpokoju.
Dlaczego Warto Wybrać Tę Lampę?
- Nowoczesny design: Smukła metalowa konstrukcja i stylowy szklany klosz w kolorze bursztynowym.
- Funkcjonalność: Oprawka E14, kompatybilna z różnymi typami żarówek.
- Uniwersalność: Doskonała do różnych pomieszczeń i aranżacji wnętrz.
- Jakość: Wykonana z wysokiej jakości materiałów, zapewniających trwałość i estetyczny wygląd.
| Kraj produkcji | produkt polski |
| Ilość źródeł światła | 1-punktowa lampa wisząca |
| Wymiary lampy | wysokość - 95 cm, szerokość - 14 cm, głębokość - 14 cm |
| Wymiary klosza | ⌀14 cm |
| Regulacja wysokości | tak |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Moc żarówki | 40W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Dodatkowe informacje | stosować żarówki świecowe (maksymalna wysokość 10,5cm) |
| Materiał | metal, szkło |
| Możliwość podziału na dwa włączniki | nie dotyczy |
| Kolor | czarny, bursztynowy |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
- Utylizacja - nie wyrzucać do pojemników na odpady komunalne. Przekaż do punktu zbiórki.
- Instrukcje i deklaracje dostępne na stronie producenta
Producent
KAJA ALFRED OLSZEWSKI
Białostocka 1B
16-070 Łyski, Polska
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
KAJA ALFRED OLSZEWSKI
Białostocka 1B
16-070 Łyski, Polska
DARMOWA WYSYŁKA OD 350 ZŁ
Rabat nalicza się automatycznie w koszyku dla wybranych zamówień z przedpłatą