Obsługa klienta na najwyższym poziomie – szybko odpowiedzieli na moje pytania. Jakość rewelacyjna, wszystko starannie wykonane. Wysyłka ekspresowa.
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Szary kinkiet regulowany MIRIAM GOLD w stylu skandynawskim
Wystaw opinię o produkcie
Kinkiet MIRIAM GOLD to prekursorka lampa ścienna z ruchomym ramieniem, co pozwoli na sterowanie źródłem światła w zależności od potrzeby. To, co wyróżnia go spośród tego typu propozycji to jednak przede wszystkim niesymetryczna forma w kształcie diamentu. Taki design sprawia, że pomimo niewielkich rozmiarów, lampa nie zostanie przeoczona, a skojarzenie z drogocennym diamentem doda wnętrzu elegancji.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest CIEKOT PARTNERS SP. Z O. O.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Wybierz wariant produktu:
Poszczególne warianty mogą różnić się ceną
Jaki kolor stelaża wybierasz?
Program lojalnościowy
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Za punkty będą naliczane rabaty na kolejne zakupy.
W panelu klienta znajdziesz informacje o Twoim stałym rabacie.
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Otrzymuj produkty lub rabaty na kolejne zakupy.
Załóż konto lub zaloguj się. W panelu klienta znajdziesz informacje o zebranych punktach.
Opis i dane techniczne
Kinkiet MIRIAM GOLD to prekursorka lampa ścienna z ruchomym ramieniem, co pozwoli na sterowanie źródłem światła w zależności od potrzeby. To, co wyróżnia go spośród tego typu propozycji to jednak przede wszystkim niesymetryczna forma w kształcie diamentu. Taki design sprawia, że pomimo niewielkich rozmiarów, lampa nie zostanie przeoczona, a skojarzenie z drogocennym diamentem doda wnętrzu elegancji. Niewątpliwym plusem tego modelu jest również szeroki wachlarz kolorów do wyboru. Możemy wybierać spośród klasycznych, mocnych odcieni, które ożywią stonowaną kolorystykę naszego wnętrza. Dla lepszego efektu wizualnego oraz funkcjonalnego do kinkietu możemy dobrać również lampkę nocną z KOLEKCJI LATOYA.
| Kraj produkcji | produkt polski |
| Ilość źródeł światła | 1-punktowy kinkiet |
| Wymiary lampy | wysokość - 21 cm, szerokość - 26 cm |
| Wymiary abażura | wysokość - 16 cm, szerokość - 16x16 cm, przekątna - 22,5 cm |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Moc żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Materiał | tkanina, metal |
| Gwarancja | 24 - miesiące |
| Certyfikaty | zgodności CE oraz niepalności tkaniny abażurowej |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Certyfikat CE - produkt spełnia wymagania dotyczące zdrowia, bezpieczeństwa i ochrony środowiska.
- Wskazówki zachowania bezpieczeństwa podane w formie graficznej przy każdej z aukcji.
- Zastosowanie - tylko do użytku wewnętrznego.
- Konserwacja i czyszczenie - czyścić po wyłączeniu i ostudzeniu suchą bądź wilgotną ścierką.
- Utylizacja - nie wyrzucać do pojemników na odpady komunalne. Przekaż do punktu zbiórki.
Producent
CIEKOT PARTNERS SP. Z O. O.
ul. Szajnowicza - Iwanowa 55/3
42-202 Częstochowa, Polska
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
CIEKOT PARTNERS SP. Z O. O.
ul. Szajnowicza - Iwanowa 55/3
42-202 Częstochowa, Polska
DARMOWA WYSYŁKA OD 350 ZŁ
Rabat nalicza się automatycznie w koszyku dla wybranych zamówień z przedpłatą
domowy_styl