Lampa przyszła świetnie zapakowana, nic nie uszkodzone. Duży plus za możliwość personalizacji koloru klosza i stelaża – małe detale robią różnicę!
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Regulowany plafon sufitowy do jadalni nad stół ROBERTA w beżowym kolorze
Wystaw opinię o produkcie
Nowoczesne oświetlenie ROBERTA przeznaczona jest do pomieszczeń biurowych jak i do wszystkich pomieszczeń w mieszkaniu. Ciekawy design współgra z niezwykłą funkcjonalnością w postaci ruchomego wysięgnika, dzięki któremu sami decydujemy o tym którą przestrzeń pomieszczenia ma oświetlać lampa.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest CIEKOT PARTNERS SP. Z O. O.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Wybierz wariant produktu:
Poszczególne warianty mogą różnić się ceną
Jaki kolor stelaża wybierasz?
Program lojalnościowy
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Za punkty będą naliczane rabaty na kolejne zakupy.
W panelu klienta znajdziesz informacje o Twoim stałym rabacie.
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Otrzymuj produkty lub rabaty na kolejne zakupy.
Załóż konto lub zaloguj się. W panelu klienta znajdziesz informacje o zebranych punktach.
Opis i dane techniczne
Nowoczesne oświetlenie ROBERTA przeznaczona jest do pomieszczeń biurowych jak i do wszystkich pomieszczeń w mieszkaniu. Ciekawy design współgra z niezwykłą funkcjonalnością w postaci ruchomego wysięgnika, dzięki któremu sami decydujemy o tym którą przestrzeń pomieszczenia ma oświetlać lampa. Praktyczne rozwiązanie wraz z niepowtarzalnym designem tworzą kompozycję na miarę dzisiejszych trendów wnętrzarskich. Lampa dostępna jest w kilkunastu kolorach abażuru oraz stelaży, aby móc dostosować jej barwę do kolorów panujących w naszym domu.
| Kraj produkcji | produkt polski |
| Ilość źródeł światła | 1-punktowy plafon |
| Wymiary lampy | wysokość - 40 cm, szerokość - max. 90 cm (ruchomy stelaż) |
| Wymiary abażura | wysokość - 28 cm, szerokość - 28 cm (średnica górna), 37 cm (średnica dolna) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Moc żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Materiał | tkanina abażurowa, metal |
| Gwarancja | 24 - miesiące |
| Certyfikaty | zgodności CE oraz niepalności tkaniny abażurowej |
| Dodatkowe akcesoria | Denko: mlecznobiała zabudowa plafonu opierająca się na dolnej krawędzi abażuru (montowana samodzielnie). Rozprasza światło i zasłania żarówki dla lepszego efektu estetycznego |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Certyfikat CE - produkt spełnia wymagania dotyczące zdrowia, bezpieczeństwa i ochrony środowiska.
- Wskazówki zachowania bezpieczeństwa podane w formie graficznej przy każdej z aukcji.
- Zastosowanie - tylko do użytku wewnętrznego.
- Konserwacja i czyszczenie - czyścić po wyłączeniu i ostudzeniu suchą bądź wilgotną ścierką.
- Utylizacja - nie wyrzucać do pojemników na odpady komunalne. Przekaż do punktu zbiórki.
Producent
CIEKOT PARTNERS SP. Z O. O.
ul. Szajnowicza - Iwanowa 55/3
42-202 Częstochowa, Polska
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
CIEKOT PARTNERS SP. Z O. O.
ul. Szajnowicza - Iwanowa 55/3
42-202 Częstochowa, Polska
DARMOWA WYSYŁKA OD 350 ZŁ
Rabat nalicza się automatycznie w koszyku dla wybranych zamówień z przedpłatą
sandra_m