Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Regulowana lampa wisząca w kolorze musztardowym FEDERICA z cylindrycznym abażurem o średnicy 100 cm
Wystaw opinię o produkcie
Lampa wisząca FREDERICA olśniewa swoim delikatnym oraz nieskazitelnym minimalizmem. Nienaganny design bezsprzecznie wprowadzi do Twojego mieszkania harmonię oraz elegancje. FREDERICA to funkcjonalne rozwiązanie do wnętrz, które wymagają dobrego głównego oświetlenia ze względu na swoją wielkość. Lampa ta idealnie odnajdzie się w tej roli. Rozpromieni duże pomieszczenia, która nabiorą większego blasku dzięki jej obecności. Jeśli zależy Ci na lampie, która spełnia obecne trendy na rynku to FREDERICA będzie najlepszą alternatywą. Lampa dostępna jest w kilkunastu kolorach abażurów, aby w pełni móc dostosować ją do różnorodnych kolorów wnętrz.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest CIEKOT PARTNERS SP. Z O. O.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Wybierz wariant produktu:
Poszczególne warianty mogą różnić się ceną
Jaki kolor stelaża wybierasz?
Jaka ilość oprawek Cię interesuje?
Program lojalnościowy
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Za punkty będą naliczane rabaty na kolejne zakupy.
W panelu klienta znajdziesz informacje o Twoim stałym rabacie.
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Otrzymuj produkty lub rabaty na kolejne zakupy.
Załóż konto lub zaloguj się. W panelu klienta znajdziesz informacje o zebranych punktach.
Opis i dane techniczne
Lampa wisząca FREDERICA olśniewa swoim delikatnym oraz nieskazitelnym minimalizmem. Nienaganny design bezsprzecznie wprowadzi do Twojego mieszkania harmonię oraz elegancje. FREDERICA to funkcjonalne rozwiązanie do wnętrz, które wymagają dobrego głównego oświetlenia ze względu na swoją wielkość. Lampa ta idealnie odnajdzie się w tej roli. Rozpromieni duże pomieszczenia, która nabiorą większego blasku dzięki jej obecności. Jeśli zależy Ci na lampie, która spełnia obecne trendy na rynku to FREDERICA będzie najlepszą alternatywą. Lampa dostępna jest w kilkunastu kolorach abażurów, aby w pełni móc dostosować ją do różnorodnych kolorów wnętrz.
| Kraj produkcji | produkt polski |
| Ilość źródeł światła | od 3 do 5 - punktowa lampa wisząca |
| Wymiary lampy | wysokość - max. 120 cm (możliwa regulacja), szerokość - 100 cm |
| Wymiary abażura | wysokość - 25 cm, szerokość - 100 cm |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Moc żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Materiał | tkanina abażurowa, metal |
| Gwarancja | 24 - miesiące |
| Certyfikaty | zgodności CE oraz niepalności tkaniny abażurowej |
| Dodatkowe akcesoria | Denko: mlecznobiała zabudowa plafonu opierająca się na dolnej krawędzi abażuru (montowana samodzielnie). Rozprasza światło i zasłania żarówki dla lepszego efektu estetycznego |
| Dodatkowe informacje | Lampa posiada podłączenie dwuobwodowe |
Prosimy o przemyślane zakupy. Lampa produkowana na indywidualne zamówienie. NIE PODLEGA ZWROTOWI!
Informacja o produkcie wykonywanym na zamówienie
Produkt wykonywany jest na indywidualne zamówienie Klienta, zgodnie z wybraną specyfikacją (np. wymiar, kolor, wariant).
Zgodnie z art. 38 pkt 3 ustawy o prawach konsumenta, w przypadku produktów nieprefabrykowanych, wykonywanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, nie przysługuje prawo odstąpienia od umowy (zwrot w terminie 14 dni).
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Certyfikat CE - produkt spełnia wymagania dotyczące zdrowia, bezpieczeństwa i ochrony środowiska.
- Wskazówki zachowania bezpieczeństwa podane w formie graficznej przy każdej z aukcji.
- Zastosowanie - tylko do użytku wewnętrznego.
- Konserwacja i czyszczenie - czyścić po wyłączeniu i ostudzeniu suchą bądź wilgotną ścierką.
- Utylizacja - nie wyrzucać do pojemników na odpady komunalne. Przekaż do punktu zbiórki.
Producent
CIEKOT PARTNERS SP. Z O. O.
ul. Szajnowicza - Iwanowa 55/3
42-202 Częstochowa, Polska
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
CIEKOT PARTNERS SP. Z O. O.
ul. Szajnowicza - Iwanowa 55/3
42-202 Częstochowa, Polska
DARMOWA WYSYŁKA OD 350 ZŁ
Rabat nalicza się automatycznie w koszyku dla wybranych zamówień z przedpłatą