Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Potrójna lampa wisząca na listwie do kuchni VERA w kolorze białym
Wystaw opinię o produkcie
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest CIEKOT PARTNERS SP. Z O. O.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Wybierz wariant produktu:
Poszczególne warianty mogą różnić się ceną
Program lojalnościowy
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Za punkty będą naliczane rabaty na kolejne zakupy.
W panelu klienta znajdziesz informacje o Twoim stałym rabacie.
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Otrzymuj produkty lub rabaty na kolejne zakupy.
Załóż konto lub zaloguj się. W panelu klienta znajdziesz informacje o zebranych punktach.
Opis i dane techniczne
| Kraj produkcji | produkt polski |
| Ilość źródeł światła | 3-punktowa lampa wisząca |
| Wymiary lampy | wysokość - 110 cm, szerokość - 75 cm, głębokość - 25 cm |
| Wymiary klosza | wysokość - 38 cm, szerokość - 20 cm |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności | IP25 |
| Moc żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Materiał | metal |
| Możliwość podziału na dwa włączniki | tak, 2+1 |
| Kolor | czarny ze złotym, biały ze złotym |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
- Utylizacja - nie wyrzucać do pojemników na odpady komunalne. Przekaż do punktu zbiórki.
- Instrukcje i deklaracje dostępne na stronie producenta
Producent
KAJA ALFRED OLSZEWSKI
Białostocka 1B
16-070 Łyski, Polska
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
KAJA ALFRED OLSZEWSKI
Białostocka 1B
16-070 Łyski, Polska
DARMOWA WYSYŁKA OD 350 ZŁ
Rabat nalicza się automatycznie w koszyku dla wybranych zamówień z przedpłatą