Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Pojedynczy zwis do salonu RAFAELLA w stylu skandynawskim
Wystaw opinię o produkcie
Przedstawiamy pojedynczą lampę wisząca RAFAELA, która inspirowana jest nowoczesnym designem. Oświetlenie łączy w sobie nutę luksusu, oraz subtelności. Lampa ta stanie się dekoracją każdego pomieszczenia w którym się znajdzie, tworząc wokół siebie pozytywną aurę sprzyjająca dobrej atmosferze. Abażur został wykonany z wysokogatunkowej tkaniny holenderskiej, natomiast metalowa konstrukcja, z którą jest połączony ozdabia dekoracyjny kabel tworząc przy tym nienaganną całość.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest CIEKOT PARTNERS SP. Z O. O.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Wybierz wariant produktu:
Poszczególne warianty mogą różnić się ceną
Jaki kolor stelaża wybierasz?
Jaka ilość oprawek Cię interesuje?
Program lojalnościowy
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Za punkty będą naliczane rabaty na kolejne zakupy.
W panelu klienta znajdziesz informacje o Twoim stałym rabacie.
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Otrzymuj produkty lub rabaty na kolejne zakupy.
Załóż konto lub zaloguj się. W panelu klienta znajdziesz informacje o zebranych punktach.
Opis i dane techniczne
Przedstawiamy pojedynczą lampę wisząca RAFAELA, która inspirowana jest nowoczesnym designem. Oświetlenie łączy w sobie nutę luksusu, oraz subtelności. Lampa ta stanie się dekoracją każdego pomieszczenia w którym się znajdzie, tworząc wokół siebie pozytywną aurę sprzyjająca dobrej atmosferze. Abażur został wykonany z wysokogatunkowej tkaniny holenderskiej, natomiast metalowa konstrukcja, z którą jest połączony ozdabia dekoracyjny kabel tworząc przy tym nienaganną całość, która świetnie wkomponuje się w style klasyczne, nowoczesne jak i glamour. Unikalny design i bezpieczne wykonanie zagwarantują niebywały efekt świetlny jak i wizualny.
| Kraj produkcji | produkt polski |
| Ilość źródeł światła | od 1 do 3 -lampa wisząca |
| Wymiary lampy | wysokość - 120 cm (możliwość regulacji), szerokość - 37 cm |
| Wymiary abażura | wysokość - 28 cm, szerokość - 28 cm(górna średnica), 37 cm(dolna średnica) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Moc żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Materiał | tkanina abażurowa, metal |
| Gwarancja | 24 - miesiące |
| Certyfikaty | zgodności CE oraz niepalności tkaniny abażurowej |
| Dodatkowe akcesoria | Denko: mlecznobiała zabudowa plafonu opierająca się na dolnej krawędzi abażuru (montowana samodzielnie). Rozprasza światło i zasłania żarówki dla lepszego efektu estetycznego |
| Dodatkowe informacje | Plafon posiada połączenie dwuobwodowe |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Certyfikat CE - produkt spełnia wymagania dotyczące zdrowia, bezpieczeństwa i ochrony środowiska.
- Wskazówki zachowania bezpieczeństwa podane w formie graficznej przy każdej z aukcji.
- Zastosowanie - tylko do użytku wewnętrznego.
- Konserwacja i czyszczenie - czyścić po wyłączeniu i ostudzeniu suchą bądź wilgotną ścierką.
- Utylizacja - nie wyrzucać do pojemników na odpady komunalne. Przekaż do punktu zbiórki.
Producent
CIEKOT PARTNERS SP. Z O. O.
ul. Szajnowicza - Iwanowa 55/3
42-202 Częstochowa, Polska
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
CIEKOT PARTNERS SP. Z O. O.
ul. Szajnowicza - Iwanowa 55/3
42-202 Częstochowa, Polska
DARMOWA WYSYŁKA OD 350 ZŁ
Rabat nalicza się automatycznie w koszyku dla wybranych zamówień z przedpłatą