Plafon ze złotym wnętrzem wygląda bardzo elegancko w naszym salonie. Montaż był banalny, a efekt końcowy naprawdę robi wrażenie. Do kompletu dokupiłam jeszcze lampę stojącą i kinkiety
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Plafon do salonu 80 cm LINDA GOLD w stylu urban jungle
Wystaw opinię o produkcie
Plafoniera LINDA GOLD to hit tego sezonu, kwintesencja stylu i elegancji. LINDA GOLD ze złotym wnętrzem odmieni Twój dom na nowo, dzięki swojej estetyce, delikatności i funkcjonalności. Główne oświetlenie oraz element dekoracji w jednym to tylko sprzyja wyjątkowości tego projektu. Jeśli cenisz sobie jakość w połączeniu z nowoczesnością i komfortem to LINDA spełni wszystkie Twoje wymogi odnośnie bezpiecznego oświetlenia w Twoim domu.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest CIEKOT PARTNERS SP. Z O. O.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Wybierz wariant produktu:
Poszczególne warianty mogą różnić się ceną
Jaki kolor stelaża wybierasz?
Jaka ilość oprawek Cię interesuje?
Program lojalnościowy
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Za punkty będą naliczane rabaty na kolejne zakupy.
W panelu klienta znajdziesz informacje o Twoim stałym rabacie.
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Otrzymuj produkty lub rabaty na kolejne zakupy.
Załóż konto lub zaloguj się. W panelu klienta znajdziesz informacje o zebranych punktach.
Opis i dane techniczne
Plafoniera LINDA GOLD to hit tego sezonu, kwintesencja stylu i elegancji. LINDA GOLD ze złotym wnętrzem odmieni Twój dom na nowo, dzięki swojej estetyce, delikatności i funkcjonalności. Główne oświetlenie oraz element dekoracji w jednym to tylko sprzyja wyjątkowości tego projektu. Jeśli cenisz sobie jakość w połączeniu z nowoczesnością i komfortem to LINDA spełni wszystkie Twoje wymogi odnośnie bezpiecznego oświetlenia w Twoim domu, które odmieni swoim blaskiem wszystko co go otacza. Aby zwiększyć intensywność światła możliwe jest dokupienie aż do 5 sztuk oprawek na żarówki.
| Kraj produkcji | produkt polski |
| Ilość źródeł światła | od 3 do 5-punktowa plafoniera |
| Wymiary lampy | wysokość - 25 cm, szerokość - 80 cm |
| Wymiary abażura | wysokość - 35 cm, szerokość - 80 cm |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Moc żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Materiał | tkanina abażurowa, metal |
| Gwarancja | 24 - miesiące |
| Certyfikaty | zgodności CE oraz niepalności tkaniny abażurowej |
| Dodatkowe informacje | Lampa posiada podłączenie dwuobwodowe |
Prosimy o przemyślane zakupy. Lampa produkowana na indywidualne zamówienie. NIE PODLEGA ZWROTOWI!
Informacja o produkcie wykonywanym na zamówienie
Produkt wykonywany jest na indywidualne zamówienie Klienta, zgodnie z wybraną specyfikacją (np. wymiar, kolor, wariant).
Zgodnie z art. 38 pkt 3 ustawy o prawach konsumenta, w przypadku produktów nieprefabrykowanych, wykonywanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, nie przysługuje prawo odstąpienia od umowy (zwrot w terminie 14 dni).
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Certyfikat CE - produkt spełnia wymagania dotyczące zdrowia, bezpieczeństwa i ochrony środowiska.
- Wskazówki zachowania bezpieczeństwa podane w formie graficznej przy każdej z aukcji.
- Zastosowanie - tylko do użytku wewnętrznego.
- Konserwacja i czyszczenie - czyścić po wyłączeniu i ostudzeniu suchą bądź wilgotną ścierką.
- Utylizacja - nie wyrzucać do pojemników na odpady komunalne. Przekaż do punktu zbiórki.
Producent
CIEKOT PARTNERS SP. Z O. O.
ul. Szajnowicza - Iwanowa 55/3
42-202 Częstochowa, Polska
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
CIEKOT PARTNERS SP. Z O. O.
ul. Szajnowicza - Iwanowa 55/3
42-202 Częstochowa, Polska
DARMOWA WYSYŁKA OD 350 ZŁ
Rabat nalicza się automatycznie w koszyku dla wybranych zamówień z przedpłatą
Ela W.