Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Plafon do przedpokoju KARIMA II 2-punktowy reflektor z regulacją kąta padania światła
Wystaw opinię o produkcie
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest CIEKOT PARTNERS SP. Z O. O.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Wybierz wariant produktu:
Poszczególne warianty mogą różnić się ceną
Program lojalnościowy
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Za punkty będą naliczane rabaty na kolejne zakupy.
W panelu klienta znajdziesz informacje o Twoim stałym rabacie.
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Otrzymuj produkty lub rabaty na kolejne zakupy.
Załóż konto lub zaloguj się. W panelu klienta znajdziesz informacje o zebranych punktach.
Opis i dane techniczne
| Kraj produkcji | produkt polski |
| Ilość źródeł światła | 2-punktowy plafon |
| Dostępne kolory | biały, czarny, czarny/czerwony |
| Wymiary lampy | wysokość - 14 cm, szerokość - 29 cm, głębokość - 13 cm |
| Wymiary klosza | średnica - 6 cm |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Moc żarówki | 60W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Materiał | stal lakierowana |
| Rodzaj gwintu | E27 |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Certyfikat CE - produkt spełnia wymagania dotyczące zdrowia, bezpieczeństwa i ochrony środowiska.
- Zastosowanie - tylko do użytku wewnętrznego.
- Instrukcje i deklaracje dostępne na stronie producenta
Producent
SIGMA Dariusz RODAK
Szparagowa 34/40
42-200 Częstochowa, Polska
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
SIGMA Dariusz RODAK
Szparagowa 34/40
42-200 Częstochowa, Polska
DARMOWA WYSYŁKA OD 350 ZŁ
Rabat nalicza się automatycznie w koszyku dla wybranych zamówień z przedpłatą