Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Nowoczesny plafon sufitowy do salonu z abażurem 60 CM JENIS
Wystaw opinię o produkcie
Abażur plafonu wykonany jest z wysokiej jakości holenderskiej tkaniny tekstylnej podklejonej folią PVC, co zapewnia trwałość i estetyczny wygląd. Dostępny w wielu wariantach kolorystycznych, plafon JENIS FI 60 łatwo dopasować do każdego nawet najbardziej wymagającego pomieszczenia czy stylu.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest CIEKOT PARTNERS SP. Z O. O.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Wybierz wariant produktu:
Poszczególne warianty mogą różnić się ceną
Jaka ilość oprawek Cię interesuje?
Program lojalnościowy
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Za punkty będą naliczane rabaty na kolejne zakupy.
W panelu klienta znajdziesz informacje o Twoim stałym rabacie.
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Otrzymuj produkty lub rabaty na kolejne zakupy.
Załóż konto lub zaloguj się. W panelu klienta znajdziesz informacje o zebranych punktach.
Opis i dane techniczne
Plafon JENIS FI 60 – Nowoczesna Lampa Sufitowa dla Wymagających
Plafon sufitowy JENIS FI 60 to doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących elegancję i funkcjonalność. Montowany blisko sufitu, pozostawia jedynie 5 cm luki, co nadaje mu nowoczesny charakter.
Elegancki Abażur
Abażur plafonu wykonany jest z wysokiej jakości holenderskiej tkaniny tekstylnej podklejonej folią PVC, co zapewnia trwałość i estetyczny wygląd. Dostępny w wielu wariantach kolorystycznych, plafon JENIS FI 60 łatwo dopasować do każdego nawet najbardziej wymagającego pomieszczenia czy stylu.
Możliwości Personalizacji
Standardowo plafon posiada jedno źródło światła (1xE27, 60W, 230V). Za dodatkową opłatą można go rozbudować i otrzymać lampę z 2, 3, 4 lub 5 oprawkami, które są rozmieszczone poziomo. Dzięki dwuobwodowej instalacji, możliwe jest wybiórcze włączanie oprawek, co pozwala dostosować intensywność oświetlenia do indywidualnych potrzeb. Producent daje możliwość dodatkowego zakupu dolnej zabudowy z pleksy, tzw. denka. Pozwala ono na rozproszenie światła i maskuj wnętrze abażuru, co tworzy przyjemną atmosferę w pomieszczeniu.
Trwałość i Jakość
Plafon sufitowy JENIS FI 60 został wykonany z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje jego trwałość i niezawodność przez wiele lat. Jest to doskonały wybór dla osób poszukujących nowoczesnego i stylowego oświetlenia. Żyrandol sprawdzi się zarówno w domowych wnętrzach, jak i w biurach, salonach czy restauracjach.
Wybierz lampę sufitową JENIS FI 60 i ciesz się wyjątkowym oświetleniem, które podkreśli charakter każdego wnętrza.
| Kraj produkcji | produkt polski |
| Ilość źródeł światła | od 1 do 5-punktowy plafon |
| Wymiary lampy | wysokość - 20 cm, szerokość - 60 cm |
| Wymiary abażura | wysokość - 20 cm, szerokość - 60 cm |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Moc żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Materiał | tkanina, metal |
| Gwarancja | 24 - miesiące |
| Certyfikaty | zgodności CE oraz niepalności tkaniny abażurowej |
| Dodatkowe akcesoria | Denko: mlecznobiała zabudowa plafonu opierająca się na dolnej krawędzi abażuru (montowana samodzielnie). Rozprasza światło i zasłania żarówki dla lepszego efektu estetycznego |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Certyfikat CE - produkt spełnia wymagania dotyczące zdrowia, bezpieczeństwa i ochrony środowiska.
- Wskazówki zachowania bezpieczeństwa podane w formie graficznej przy każdej z aukcji.
- Zastosowanie - tylko do użytku wewnętrznego.
- Konserwacja i czyszczenie - czyścić po wyłączeniu i ostudzeniu suchą bądź wilgotną ścierką.
- Utylizacja - nie wyrzucać do pojemników na odpady komunalne. Przekaż do punktu zbiórki.
Producent
CIEKOT PARTNERS SP. Z O. O.
ul. Szajnowicza - Iwanowa 55/3
42-202 Częstochowa, Polska
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
CIEKOT PARTNERS SP. Z O. O.
ul. Szajnowicza - Iwanowa 55/3
42-202 Częstochowa, Polska
DARMOWA WYSYŁKA OD 350 ZŁ
Rabat nalicza się automatycznie w koszyku dla wybranych zamówień z przedpłatą