Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Nowoczesna lampa wisząca do salonu NEVIN 5xE14 ze szklanymi kulami
Wystaw opinię o produkcie
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest CIEKOT PARTNERS SP. Z O. O.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Program lojalnościowy
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Za punkty będą naliczane rabaty na kolejne zakupy.
W panelu klienta znajdziesz informacje o Twoim stałym rabacie.
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Otrzymuj produkty lub rabaty na kolejne zakupy.
Załóż konto lub zaloguj się. W panelu klienta znajdziesz informacje o zebranych punktach.
Opis i dane techniczne
| Kraj produkcji | produkt polski |
| Ilość źródeł światła | 5-punktowa lampa wisząca |
| Dostępne kolory | czarny/grafit |
| Wymiary lampy | wysokość - 100 cm (wysokość regulowana), szerokość - 57 cm |
| Zasilanie | 230 V - możliwość podłączenia na podwójny włącznik |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Żarówka | LED / Energooszczędna / Zwykła / max 40W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Materiał | metal malowany proszkowo i szklane klosze |
| Rodzaj gwintu | E14 |
DARMOWA WYSYŁKA OD 350 ZŁ
Rabat nalicza się automatycznie w koszyku dla wybranych zamówień z przedpłatą