Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Nowoczesna lampa wisząca 3-płomienna na belce OPALINA 3 z transparentnymi kloszami
Wystaw opinię o produkcie
Lampa wisząca OPALINA 3x kula – bo dobre pomysły wpadają do głowy... przy świetle!
Trzy eleganckie kule, które wyglądają jak szklane bańki z przyszłości, zawieszone na cienkich czarnych liniach niczym perły na niewidzialnym naszyjniku. Ta lampa nie tylko rozświetli Twoją przestrzeń, ale też doda jej klasy, stylu i odrobiny... kosmicznego szyku!
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest CIEKOT PARTNERS SP. Z O. O.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Wybierz wariant produktu:
Poszczególne warianty mogą różnić się ceną
Program lojalnościowy
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Za punkty będą naliczane rabaty na kolejne zakupy.
W panelu klienta znajdziesz informacje o Twoim stałym rabacie.
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Otrzymuj produkty lub rabaty na kolejne zakupy.
Załóż konto lub zaloguj się. W panelu klienta znajdziesz informacje o zebranych punktach.
Opis i dane techniczne
Lampa wisząca 3x kula – bo dobre pomysły wpadają do głowy... przy świetle!
Trzy eleganckie kule, które wyglądają jak szklane bańki z przyszłości, zawieszone na cienkich czarnych liniach niczym perły na niewidzialnym naszyjniku. Ta lampa nie tylko rozświetli Twoją przestrzeń, ale też doda jej klasy, stylu i odrobiny... kosmicznego szyku!
Idealna nad stół, do kuchni, salonu czy jadalni – gdziekolwiek potrzebujesz odrobiny światła i dużej dawki designu. Połączenie szkła w lustrzanym wykończeniu z nowoczesną formą sprawia, że pasuje zarówno do wnętrz minimalistycznych, jak i tych z nutką industrialnego szaleństwa.
Mała rada: zamontuj żarówki z ciepłym światłem i obserwuj, jak Twoje wnętrze zmienia się w przytulny zakątek marzeń. I kto wie, może dzięki tej lampie wpadniesz na genialny pomysł... jak zjeść kolację bez przypalania!
| Materiał dominujący | Szkło, metal |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Szerokość | 70 cm |
| Wysokość | 100 cm max |
| Średnica podsufitki | 60x5 cm |
| Wysokość regulowana | Tak |
| Rodzaj żarówki | E14 (mały gwint) |
| Ilość żarówek | 3-punkty |
| Maksymalna moc żarówki | 10W |
| Osłona żarówki | Szkło |
| Klosz | śr. 15 cm |
| Zasilanie | 230[V], nie wymaga transformatora |
| Dowód zakupu | Faktura / paragon |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Kraj produkcji | Polska |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
- Zastosowanie - tylko do użytku wewnętrznego.
- Utylizacja - nie wyrzucać do pojemników na odpady komunalne. Przekaż do punktu zbiórki.
- Instrukcje i deklaracje dostępne na stronie producenta
Producent
Emibig S.C. Emilia Kawa, Szymon Ledwoń
Sępowa 10
42-280 Częstochowa, Polska
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Emibig S.C. Emilia Kawa, Szymon Ledwoń
ul. Sępowa 10
42-280 Częstochowa, Polska
DARMOWA WYSYŁKA OD 350 ZŁ
Rabat nalicza się automatycznie w koszyku dla wybranych zamówień z przedpłatą