Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Lampa wisząca na listwie3 punktowa czarna loftowa POLA LOFT
Wystaw opinię o produkcie
Lampa sufitowa na belce POLA LOFT jest klasycznym przykładem lampy industrialnej nad stół. Oświetlenie to posiada aż trzy zwisy zakończone charakterystycznymi dla stylu loftowego kloszami. Osłony żarówek składają się z licznych drucików – taka forma prezentuje się bardzo minimalistycznie a co za tym idzie nowocześnie. Lampa do industrialnej kuchni POLA LOFT zachwyca także prostą podsufitką, w której nie dopatrzymy się żadnych zbędnych ozdób. Styl industrialny cechuje się tym, że ma być prosto i schludnie, wszelkie zbędne elementy nie są tu mile widziane.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest CIEKOT PARTNERS SP. Z O. O.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Wybierz wariant produktu:
Poszczególne warianty mogą różnić się ceną
Jaki kolor stelaża wybierasz?
Program lojalnościowy
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Za punkty będą naliczane rabaty na kolejne zakupy.
W panelu klienta znajdziesz informacje o Twoim stałym rabacie.
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Otrzymuj produkty lub rabaty na kolejne zakupy.
Załóż konto lub zaloguj się. W panelu klienta znajdziesz informacje o zebranych punktach.
Opis i dane techniczne
Lampa sufitowa na belce POLA LOFT jest klasycznym przykładem lampy industrialnej nad stół. Oświetlenie to posiada aż trzy zwisy zakończone charakterystycznymi dla stylu loftowego kloszami. Osłony żarówek składają się z licznych drucików – taka forma prezentuje się bardzo minimalistycznie a co za tym idzie nowocześnie. Lampa do industrialnej kuchni POLA LOFT zachwyca także prostą podsufitką, w której nie dopatrzymy się żadnych zbędnych ozdób. Styl industrialny cechuje się tym, że ma być prosto i schludnie, wszelkie zbędne elementy nie są tu mile widziane. Wiszące lampy loftowe takie jak prezentowany wyżej model wyglądają zatem bardzo surowo i minimalistycznie – wszystko po to, by jak najlepiej wpasować się do wnętrz, w których dominuje beton, cegła czy elementy szklane. Lampa poza względami wizualnymi dysponuje również praktycznym rozwiązaniem – każdy z obecnych zwisów może być bowiem regulowany do maksymalnej długości 120cm. Lampa nie posiada w zestawie żarówek.
| Kraj produkcji | produkt polski |
| Ilość źródeł światła | 3-punktowa lampa wisząca |
| Wymiary lampy | wysokość - 120 cm (regulowana), szerokość - 65 cm |
| Wymiary abażura | wysokość - 13 cm, szerokość - 16,5 cm |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności | IP40 |
| Moc żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Materiał | metal |
| Gwarancja | 24 - miesiące |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Certyfikat CE - produkt spełnia wymagania dotyczące zdrowia, bezpieczeństwa i ochrony środowiska.
- Wskazówki zachowania bezpieczeństwa podane w formie graficznej przy każdej z aukcji.
- Zastosowanie - tylko do użytku wewnętrznego.
- Konserwacja i czyszczenie - czyścić po wyłączeniu i ostudzeniu suchą bądź wilgotną ścierką.
- Utylizacja - nie wyrzucać do pojemników na odpady komunalne. Przekaż do punktu zbiórki.
Producent
CIEKOT PARTNERS SP. Z O. O.
ul. Szajnowicza - Iwanowa 55/3
42-202 Częstochowa, Polska
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
CIEKOT PARTNERS SP. Z O. O.
ul. Szajnowicza - Iwanowa 55/3
42-202 Częstochowa, Polska
DARMOWA WYSYŁKA OD 350 ZŁ
Rabat nalicza się automatycznie w koszyku dla wybranych zamówień z przedpłatą