Bardzo ładny, i wytrzymały bardzo. Kupiłam go w tym roku i pięknie oświetla dom
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Kinkiet zewnętrzny - brązowa lampa na budynek w stylu dworkowym ACER
Wystaw opinię o produkcie
Stylowy kinkiet zewnętrzny ACER rozświetli Twój ogród, ganek lub patio. Metalowa konstrukcja i szklany, matowy klosz w stylu dworkowym idealnie sprawdzą się w każdym, nowoczesnym budownictwie. Tradycyjna żarówka E27 montowana w oprawie sprawi, że szybko i łatwo ją wymienisz, ciesząc się przy tym pięknym oświetleniem na zewnątrz.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest CIEKOT PARTNERS SP. Z O. O.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Program lojalnościowy
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Za punkty będą naliczane rabaty na kolejne zakupy.
W panelu klienta znajdziesz informacje o Twoim stałym rabacie.
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Otrzymuj produkty lub rabaty na kolejne zakupy.
Załóż konto lub zaloguj się. W panelu klienta znajdziesz informacje o zebranych punktach.
Opis i dane techniczne
Wkrocz w przyszłość z kinkietem zewnętrznym ACER! Klasyczna metalowa konstrukcja oraz klosz z matowego szkła doda uroku i elegancji Twojej przestrzeni. Sprawdzi się idealnie w letnie, przytulne noce w ogrodzie, na ganku lub patio. Ponadto klosz z matowego szkła zapewni wspaniały efekt oświetlenia dookoła, jednocześnie chroniąc żarówkę E27 przed wiatrem i złymi warunkami atmosferycznymi.
| Kraj produkcji | Belgia |
| Szerokość | 250 mm |
| Wysokość | 350 mm |
| Długość | 430 mm |
| Gwint | E27 |
| Materiał | metal |
| Kolor | czarny |
| Zastosowanie | na zewnątrz |
| Żarówki w komplecie | Tak |
| Żarówka | 1 x 24 W |
| Zasilanie | 230 V |
| Możliwość LED | Tak |
| Klasa szczelności | IP20 |
DARMOWA WYSYŁKA OD 350 ZŁ
Rabat nalicza się automatycznie w koszyku dla wybranych zamówień z przedpłatą
zośka