Kupiłam ten kinkiet do salonu – wygląda designersko i daje przyjemne, ciepłe światło. Wszystko zgodnie z opisem. P O L E C A M!
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Kinkiet z regulowanym ramieniem BRENDA z abażurem
Wystaw opinię o produkcie
Przedstawiamy oprawę ścienną BRENDA, której design inspirowany jest nowoczesnym i funkcjonalnym stylem. Lampa łączy w sobie nutę nowoczesności, klasyki ale i uniwersalności. Tkaninowy abażur w zestawieniu z ruchomym przegubem pozwala na zmienianie kąta padania światła w prawo/lewo co znacznie ułatwia korzystanie z oświetlenia oraz doświetlenia przestrzeni, której aktualnie potrzebujemy. Staranne i bezpieczne wykonanie lampy z najwyższej jakości materiałów bez wątpienia pozwoli na długie lata użytkowania lampy i cieszenie się jej nieskazitelnym i nie drażniącym oczu blaskiem.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest CIEKOT PARTNERS SP. Z O. O.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Wybierz wariant produktu:
Poszczególne warianty mogą różnić się ceną
Jaki kolor stelaża wybierasz?
Program lojalnościowy
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Za punkty będą naliczane rabaty na kolejne zakupy.
W panelu klienta znajdziesz informacje o Twoim stałym rabacie.
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Otrzymuj produkty lub rabaty na kolejne zakupy.
Załóż konto lub zaloguj się. W panelu klienta znajdziesz informacje o zebranych punktach.
Opis i dane techniczne
Przedstawiamy oprawę ścienną BRENDA, której design inspirowany jest nowoczesnym i funkcjonalnym stylem. Lampa łączy w sobie nutę nowoczesności, klasyki ale i uniwersalności. Tkaninowy abażur w zestawieniu z ruchomym przegubem pozwala na zmienianie kąta padania światła w prawo/lewo co znacznie ułatwia korzystanie z oświetlenia oraz doświetlenia przestrzeni, której aktualnie potrzebujemy. Staranne i bezpieczne wykonanie lampy z najwyższej jakości materiałów bez wątpienia pozwoli na długie lata użytkowania lampy i cieszenie się jej nieskazitelnym i nie drażniącym oczu blaskiem.
| Kraj produkcji | produkt polski |
| Ilość źródeł światła | 1-punktowy kinkiet |
| Wymiary lampy | wysokość - 26 cm, szerokość - 38 cm |
| Wymiary abażura | wysokość - 12 cm, szerokość - 17,5 cm |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Moc żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Materiał | tkanina, metal |
| Gwarancja | 24 - miesiące |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Certyfikat CE - produkt spełnia wymagania dotyczące zdrowia, bezpieczeństwa i ochrony środowiska.
- Wskazówki zachowania bezpieczeństwa podane w formie graficznej przy każdej z aukcji.
- Zastosowanie - tylko do użytku wewnętrznego.
- Konserwacja i czyszczenie - czyścić po wyłączeniu i ostudzeniu suchą bądź wilgotną ścierką.
- Utylizacja - nie wyrzucać do pojemników na odpady komunalne. Przekaż do punktu zbiórki.
Producent
CIEKOT PARTNERS SP. Z O. O.
ul. Szajnowicza - Iwanowa 55/3
42-202 Częstochowa, Polska
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
CIEKOT PARTNERS SP. Z O. O.
ul. Szajnowicza - Iwanowa 55/3
42-202 Częstochowa, Polska
DARMOWA WYSYŁKA OD 350 ZŁ
Rabat nalicza się automatycznie w koszyku dla wybranych zamówień z przedpłatą
MonikaZDomu