Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Duża donica do domu DAHLIA
Wystaw opinię o produkcie
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest CIEKOT PARTNERS SP. Z O. O.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Wybierz wariant produktu:
Poszczególne warianty mogą różnić się ceną
Program lojalnościowy
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Za punkty będą naliczane rabaty na kolejne zakupy.
W panelu klienta znajdziesz informacje o Twoim stałym rabacie.
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Otrzymuj produkty lub rabaty na kolejne zakupy.
Załóż konto lub zaloguj się. W panelu klienta znajdziesz informacje o zebranych punktach.
Opis i dane techniczne
| Kraj produkcji | produkt polski |
| Szerokość donicy | 47 cm |
| Wysokość donicy | 54 cm |
| Długość donicy | 47 cm |
| Wykończenie | matowe |
| Materiał | Polietylen (PE) |
| Zastosowany | do wnętrz i na zewnątrz |
| Odporność | UV/ -30 do +60 stopni C |
Dostępne wersje doniczki

Z wewnętrzną półką
Wewnętrzna półka chroni korzenie Twojej rośliny przed wychłodzeniem i przegrzaniem.

Pełna pojemność
Dno donicy jest za małe? Zamów produkty z pełną pojemnością.

Opcjonalne odprowadzenie wody - outdoor
Donice w wersji Outdoor są narażone na silne opady deszczu, dlatego możemy ją wyposażyć w system odprowadzania wody i napowietrzania korzeni Twojej rośliny.
Produkty można wyczyścić wilgotną ściereczką oraz rozcieńczoną ciepłą wodą z mydłem w płynie. Materiał z którego wytwarzane są nasze produkty to wysokiej jakości polietylen. Charakteryzuje się bardzo wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne, różnice temperatur czy promieniowanie UV co sprawia że nasze produkty są wyjątkowo trwałe.
DARMOWA WYSYŁKA OD 350 ZŁ
Rabat nalicza się automatycznie w koszyku dla wybranych zamówień z przedpłatą