Jestem zachwycony. Świetna jakość, dobra cena, szybka wysyłka i duma, że to produkt krajowy.
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Designerska lampa wisząca dla dzieci BENITA z fikuśnym abażurem
Wystaw opinię o produkcie
Urządzasz pokój swojej pociechy i brakuje Ci odpowiedniego oświetlenia? Świetnie trafiłeś! Lampa wisząca BENITA spełni wszystkie wymagania rodziców odnośnie bezpiecznego i wykonanego z najwyższej jakości komponentów oświetlenia. Doskonała kompozycja abażura w kształcie diamentu oraz smukłego podłużnego stelaża odmienią wnętrze Twojego malucha, nadając mu uroku oraz swobodnej atmosfery podczas wieczornego mroku.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest CIEKOT PARTNERS SP. Z O. O.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Wybierz wariant produktu:
Poszczególne warianty mogą różnić się ceną
Jaki kolor stelaża wybierasz?
Program lojalnościowy
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Za punkty będą naliczane rabaty na kolejne zakupy.
W panelu klienta znajdziesz informacje o Twoim stałym rabacie.
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Otrzymuj produkty lub rabaty na kolejne zakupy.
Załóż konto lub zaloguj się. W panelu klienta znajdziesz informacje o zebranych punktach.
Opis i dane techniczne
Urządzasz pokój swojej pociechy i brakuje Ci odpowiedniego oświetlenia? Świetnie trafiłeś! Lampa wisząca BENITA spełni wszystkie wymagania rodziców odnośnie bezpiecznego i wykonanego z najwyższej jakości komponentów oświetlenia. Doskonała kompozycja abażura w kształcie diamentu oraz smukłego podłużnego stelaża odmienią wnętrze Twojego malucha, nadając mu uroku oraz swobodnej atmosfery podczas wieczornego mroku. Lampa oświetli każdą zabawę oraz odgoni każdy zły cień. Dzięki regulowanej wysokości do 120 cm może być indywidualnie dopasowana do wysokości pomieszczenia. Oświetlenie dostosowane jest do źródeł światła o klasach energetycznych od A++ do E oraz żarówek LED.
| Kraj produkcji | produkt polski |
| Ilość źródeł światła | 1- punktowa lampa wisząca |
| Wymiary lampy | wysokość - max. 120 cm (możliwość regulacji), szerokość - 45 cm |
| Wymiary abażura | wysokość - 24 cm, szerokość - 30x30 cm, przekątna - 45 cm |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Moc żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Materiał | tkanina abażurowa, metal |
| Gwarancja | 24 - miesiące |
| Certyfikaty | zgodności CE oraz niepalności tkaniny abażurowej |
| Dodatkowe akcesoria | Denko: mlecznobiała zabudowa plafonu opierająca się na dolnej krawędzi abażuru (montowana samodzielnie). Rozprasza światło i zasłania żarówki dla lepszego efektu estetycznego |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Certyfikat CE - produkt spełnia wymagania dotyczące zdrowia, bezpieczeństwa i ochrony środowiska.
- Wskazówki zachowania bezpieczeństwa podane w formie graficznej przy każdej z aukcji.
- Zastosowanie - tylko do użytku wewnętrznego.
- Konserwacja i czyszczenie - czyścić po wyłączeniu i ostudzeniu suchą bądź wilgotną ścierką.
- Utylizacja - nie wyrzucać do pojemników na odpady komunalne. Przekaż do punktu zbiórki.
Producent
CIEKOT PARTNERS SP. Z O. O.
ul. Szajnowicza - Iwanowa 55/3
42-202 Częstochowa, Polska
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
CIEKOT PARTNERS SP. Z O. O.
ul. Szajnowicza - Iwanowa 55/3
42-202 Częstochowa, Polska
DARMOWA WYSYŁKA OD 350 ZŁ
Rabat nalicza się automatycznie w koszyku dla wybranych zamówień z przedpłatą
Tomasz Nowicki