Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Czerwona lampa wisząca NATASHA
Wystaw opinię o produkcie
Model lampy wiszącej NATASHA charakteryzuje się ponadczasowym wzornictwem, który sprawia, że oświetlenie staje się niezwykle uniwersalne. Lampa cechuje się tkaninowym abażurem przez który przechodzi ciepłe i przyjemne dla oczu światło. Natomiast regulowany zwis lampy jest funkcjonalną częścią oświetlenia, ponieważ możemy umiejscowić ją na różnych wysokościach w naszym domu.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest CIEKOT PARTNERS SP. Z O. O.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Wybierz wariant produktu:
Poszczególne warianty mogą różnić się ceną
Jaki kolor stelaża wybierasz?
Jaka ilość oprawek Cię interesuje?
Program lojalnościowy
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Za punkty będą naliczane rabaty na kolejne zakupy.
W panelu klienta znajdziesz informacje o Twoim stałym rabacie.
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Otrzymuj produkty lub rabaty na kolejne zakupy.
Załóż konto lub zaloguj się. W panelu klienta znajdziesz informacje o zebranych punktach.
Opis i dane techniczne
Model lampy wiszącej NATASHA charakteryzuje się ponadczasowym wzornictwem, który sprawia, że oświetlenie staje się niezwykle uniwersalne. Lampa cechuje się tkaninowym abażurem przez który przechodzi ciepłe i przyjemne dla oczu światło. Natomiast regulowany zwis lampy jest funkcjonalną częścią oświetlenia, ponieważ możemy umiejscowić ją na różnych wysokościach w naszym domu. NATASHA stanie się doskonałym uzupełnieniem Twojej jadalni, salonu, ale również sypialni. Tkaninowe abażury w każdym pomieszczeniu wyglądają stylowo oraz elegancko. Lampa przystosowana jest do standardowych żarówek z gwintem E27 i źródeł światła o klasach energetycznych od A++ do E oraz żarówek LED.
| Kraj produkcji | produkt polski |
| Ilość źródeł światła | od 1 do 5-punktowa lampa wisząca |
| Wymiary lampy |
wysokość - max. 120 cm (regulacja), szerokość - 40 cm, głębokość - 40 cm |
| Wymiary abażura | wysokość - 20 cm, szerokość - 40 cm, głębokość - 40 cm |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Moc żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Materiał | tkanina abażurowa, metal |
| Gwarancja | 24 - miesiące |
| Certyfikaty | zgodności CE oraz niepalności tkaniny abażurowej |
| Dodatkowe akcesoria | Denko: mlecznobiała zabudowa plafonu opierająca się na dolnej krawędzi abażuru (montowana samodzielnie). Rozprasza światło i zasłania żarówki dla lepszego efektu estetycznego |
| Dodatkowe informacje | Lampa posiada podłączenie dwuobwodowe |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Certyfikat CE - produkt spełnia wymagania dotyczące zdrowia, bezpieczeństwa i ochrony środowiska.
- Wskazówki zachowania bezpieczeństwa podane w formie graficznej przy każdej z aukcji.
- Zastosowanie - tylko do użytku wewnętrznego.
- Konserwacja i czyszczenie - czyścić po wyłączeniu i ostudzeniu suchą bądź wilgotną ścierką.
- Utylizacja - nie wyrzucać do pojemników na odpady komunalne. Przekaż do punktu zbiórki.
Producent
CIEKOT PARTNERS SP. Z O. O.
ul. Szajnowicza - Iwanowa 55/3
42-202 Częstochowa, Polska
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
CIEKOT PARTNERS SP. Z O. O.
ul. Szajnowicza - Iwanowa 55/3
42-202 Częstochowa, Polska
DARMOWA WYSYŁKA OD 350 ZŁ
Rabat nalicza się automatycznie w koszyku dla wybranych zamówień z przedpłatą