Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Czarna lampa wisząca kaskadowa z 7 źródłami światła FLORA z kulistymi kloszami ze szkła
Wystaw opinię o produkcie
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest CIEKOT PARTNERS SP. Z O. O.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Program lojalnościowy
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Za punkty będą naliczane rabaty na kolejne zakupy.
W panelu klienta znajdziesz informacje o Twoim stałym rabacie.
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Otrzymuj produkty lub rabaty na kolejne zakupy.
Załóż konto lub zaloguj się. W panelu klienta znajdziesz informacje o zebranych punktach.
Opis i dane techniczne
| Kraj produkcji | produkt polski |
| Zasilanie | 230 V |
| Materiał | metal, szkło |
| Wysokość | 200 cm |
| Szerokość | 30 cm |
| Kolor | czarny/złote elementy |
| Źródło światła | 7 x G9 5W LED |
| Producent | ALDEX |
| Żarówki w komplecie | Nie |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
- Zastosowanie - tylko do użytku wewnętrznego.
- Utylizacja - nie wyrzucać do pojemników na odpady komunalne. Przekaż do punktu zbiórki.
- Instrukcje i deklaracje dostępne na stronie producenta
Producent
ALDEX Dyderscy Sp. z o.o.
ul. Dąbkowskiego 40
42-217 Częstochowa, Polska
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
ALDEX Dyderscy Sp. z o.o.
ul. Dąbkowskiego 40
42-217 Częstochowa, Polska
DARMOWA WYSYŁKA OD 350 ZŁ
Rabat nalicza się automatycznie w koszyku dla wybranych zamówień z przedpłatą