Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Czarna lampa wisząca do salonu w stylu glamour 3XE27 ROYAL GOLD
Wystaw opinię o produkcie
Lampa wisząca ROYAL GOLD wyposażona jest w aż trzy zwisy, których długość można dowolnie regulować aż do maksymalnej wartości 120 cm. Lampa posiada również trzy abażury w kształcie walca wykonane z tkaniny oraz złotej folii umieszczonej we wnętrzu każdego z nich. Złoty środek abażurów posiada dwa typy faktury o czym należy pamiętać podczas kompletowania wymarzonego zestawienia kolorystycznego kloszy.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest CIEKOT PARTNERS SP. Z O. O.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Wybierz wariant produktu:
Poszczególne warianty mogą różnić się ceną
Jaki kolor stelaża wybierasz?
Program lojalnościowy
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Za punkty będą naliczane rabaty na kolejne zakupy.
W panelu klienta znajdziesz informacje o Twoim stałym rabacie.
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Otrzymuj produkty lub rabaty na kolejne zakupy.
Załóż konto lub zaloguj się. W panelu klienta znajdziesz informacje o zebranych punktach.
Opis i dane techniczne
Lampa wisząca ROYAL GOLD wyposażona jest w aż trzy zwisy, których długość można dowolnie regulować aż do maksymalnej wartości 120 cm. Lampa posiada również trzy abażury w kształcie walca wykonane z tkaniny oraz złotej folii umieszczonej we wnętrzu każdego z nich. Złoty środek abażurów posiada dwa typy faktury o czym należy pamiętać podczas kompletowania wymarzonego zestawienia kolorystycznego kloszy. Pierwszą fakturę – błyszczącą posiadają jedynie białe abażury natomiast drugą – matową wszystkie pozostałe (czarny, granatowy, zielony, szary). Lampa sprawdzi się w każdym typie pomieszczenia a swoim przyjemnym blaskiem sprawi, że wnętrze nabierze delikatnego i przyjemnego charakteru.
Stelaż w kolorze chrom, stal szczotkowana, stare złoto jest dodatkowo płatny 100 zł.
| Kraj produkcji | produkt polski |
| Ilość źródeł światła | 3-punktowa lampa wisząca |
| Wymiary lampy | wysokość - max. 120 cm (możliwość regulacji), szerokość - 40 cm |
| Wymiary abażura | wysokość - 12 cm, szerokość - 17,5 cm |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Moc żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Materiał | tkanina abażurowa, metal |
| Gwarancja | 24 - miesiące |
| Certyfikaty | zgodności CE oraz niepalności tkaniny abażurowej |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Certyfikat CE - produkt spełnia wymagania dotyczące zdrowia, bezpieczeństwa i ochrony środowiska.
- Wskazówki zachowania bezpieczeństwa podane w formie graficznej przy każdej z aukcji.
- Zastosowanie - tylko do użytku wewnętrznego.
- Konserwacja i czyszczenie - czyścić po wyłączeniu i ostudzeniu suchą bądź wilgotną ścierką.
- Utylizacja - nie wyrzucać do pojemników na odpady komunalne. Przekaż do punktu zbiórki.
Producent
CIEKOT PARTNERS SP. Z O. O.
ul. Szajnowicza - Iwanowa 55/3
42-202 Częstochowa, Polska
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
CIEKOT PARTNERS SP. Z O. O.
ul. Szajnowicza - Iwanowa 55/3
42-202 Częstochowa, Polska
DARMOWA WYSYŁKA OD 350 ZŁ
Rabat nalicza się automatycznie w koszyku dla wybranych zamówień z przedpłatą