Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Chromowany kinkiet do czytania w łóżku BRENDA GOLD z regulowanym ramieniem
Wystaw opinię o produkcie
Przedstawiamy Państwu nieszablonowy model lampy ściennej BRENDA GOLD, której futurystyczna forma może pozostać w Waszych domach na długie lata. Oświetlenie składa się z tkaninowego abażura a jego stelaż posiada ruchomy przegub, który nadaje lampie praktyczności a co najważniejsze jego rozpiętość w płaszczyźnie prawo- lewo możemy dowolnie ustawiać, dzięki czemu oświetlimy każdy kawałek naszego wnętrza!
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest CIEKOT PARTNERS SP. Z O. O.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Wybierz wariant produktu:
Poszczególne warianty mogą różnić się ceną
Jaki kolor stelaża wybierasz?
Program lojalnościowy
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Za punkty będą naliczane rabaty na kolejne zakupy.
W panelu klienta znajdziesz informacje o Twoim stałym rabacie.
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Otrzymuj produkty lub rabaty na kolejne zakupy.
Załóż konto lub zaloguj się. W panelu klienta znajdziesz informacje o zebranych punktach.
Opis i dane techniczne
Przedstawiamy Państwu nieszablonowy model lampy ściennej BRENDA GOLD, której futurystyczna forma może pozostać w Waszych domach na długie lata. Oświetlenie składa się z tkaninowego abażura a jego stelaż posiada ruchomy przegub, który nadaje lampie praktyczności a co najważniejsze jego rozpiętość w płaszczyźnie prawo- lewo możemy dowolnie ustawiać, dzięki czemu oświetlimy każdy kawałek naszego wnętrza! Dodatkowym walorem lampy jest złote wnętrze abażura, które nadaje całej konstrukcji lampy niezwykłej elegancji i klasy. Złoty środek posiada dwie struktury powierzchni. W wersji z białym kloszem faktura jest połyskliwa, natomiast w czarnej, zielonej, szarej oraz granatowej – całkowicie zmatowiona. Kinkiet rewelacyjnie prezentować się będzie w salonie nad sofą, w sypialni nad łóżkiem czy też w każdym innym miejscu. Jego uniwersalna forma pozwala nam na zamieszczenie jej niemalże w każdym pomieszczeniu w naszym domu. Oświetlenie mierzy 26 cm wysokości oraz 38 cm szerokości przy czym warto nadmienić iż szerokość możemy regulować wedle własnych potrzeb.
| Kraj produkcji | produkt polski |
| Ilość źródeł światła | 1-punktowy kinkiet |
| Wymiary lampy | wysokość - 26 cm, szerokość - 38 cm |
| Wymiary abażura | wysokość - 12 cm, szerokość - 17,5 cm |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Moc żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Materiał | tkanina, metal |
| Gwarancja | 24 - miesiące |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Certyfikat CE - produkt spełnia wymagania dotyczące zdrowia, bezpieczeństwa i ochrony środowiska.
- Wskazówki zachowania bezpieczeństwa podane w formie graficznej przy każdej z aukcji.
- Zastosowanie - tylko do użytku wewnętrznego.
- Konserwacja i czyszczenie - czyścić po wyłączeniu i ostudzeniu suchą bądź wilgotną ścierką.
- Utylizacja - nie wyrzucać do pojemników na odpady komunalne. Przekaż do punktu zbiórki.
Producent
CIEKOT PARTNERS SP. Z O. O.
ul. Szajnowicza - Iwanowa 55/3
42-202 Częstochowa, Polska
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
CIEKOT PARTNERS SP. Z O. O.
ul. Szajnowicza - Iwanowa 55/3
42-202 Częstochowa, Polska
DARMOWA WYSYŁKA OD 350 ZŁ
Rabat nalicza się automatycznie w koszyku dla wybranych zamówień z przedpłatą