Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Biała lampa sufitowa na szynie 6 punktowa LED FRIDA 6 WHITE
Wystaw opinię o produkcie
Lampa FRIDA to idealne połączenie praktyczności i nowoczesnego designu. Dzięki precyzyjnemu, kierunkowemu światłu sprawdzi się doskonale jako oświetlenie do pracy, czytania czy tworzenia przytulnej atmosfery w pomieszczeniu. Jej kompaktowa, minimalistyczna konstrukcja pasuje do różnych stylów wnętrzarskich, podkreślając ich elegancję.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest CIEKOT PARTNERS SP. Z O. O.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Wybierz wariant produktu:
Poszczególne warianty mogą różnić się ceną
Program lojalnościowy
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Za punkty będą naliczane rabaty na kolejne zakupy.
W panelu klienta znajdziesz informacje o Twoim stałym rabacie.
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Otrzymuj produkty lub rabaty na kolejne zakupy.
Załóż konto lub zaloguj się. W panelu klienta znajdziesz informacje o zebranych punktach.
Opis i dane techniczne
Lampa FRIDA – Minimalizm i Funkcjonalność w Nowoczesnej Formie
Lampa FRIDA to idealne połączenie praktyczności i nowoczesnego designu. Dzięki precyzyjnemu, kierunkowemu światłu sprawdzi się doskonale jako oświetlenie do pracy, czytania czy tworzenia przytulnej atmosfery w pomieszczeniu. Jej kompaktowa, minimalistyczna konstrukcja pasuje do różnych stylów wnętrzarskich, podkreślając ich elegancję.
Dostępna w dwóch klasycznych kolorach – czarnym i białym – z matowym wykończeniem, które dodaje lampie wyrafinowania. Warianty z 4 lub 6 źródłami światła pozwalają na precyzyjne dopasowanie intensywności oświetlenia do Twoich potrzeb. Produkt w 100% polski, stworzony z dbałością o najwyższą jakość.
| Kraj produkcji | produkt polski |
| Ilość źródeł światła | 6-punktowy plafon |
| Dostępne kolory | biały/czarny |
| Wymiary lampy | wysokość - 14 cm, szerokość - 116 cm |
| Średnica podsufitki | 116x5 cm |
| Możliwość regulacji | NIE |
| Zasilanie | 230[V], nie wymaga transformatora |
| Maksymalna moc żarówki | 10W |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Żarówka | GU10 |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Materiał | Metal |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
- Zastosowanie - tylko do użytku wewnętrznego.
- Utylizacja - nie wyrzucać do pojemników na odpady komunalne. Przekaż do punktu zbiórki.
- Instrukcje i deklaracje dostępne na stronie producenta
Producent
Emibig S.C. Emilia Kawa, Szymon Ledwoń
Sępowa 10
42-280 Częstochowa, Polska
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Emibig S.C. Emilia Kawa, Szymon Ledwoń
ul. Sępowa 10
42-280 Częstochowa, Polska
DARMOWA WYSYŁKA OD 350 ZŁ
Rabat nalicza się automatycznie w koszyku dla wybranych zamówień z przedpłatą