Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
3-płomienna lampa nad stół INREN 3xE27 z metalowymi kloszami
Wystaw opinię o produkcie
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest CIEKOT PARTNERS SP. Z O. O.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Program lojalnościowy
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Za punkty będą naliczane rabaty na kolejne zakupy.
W panelu klienta znajdziesz informacje o Twoim stałym rabacie.
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Otrzymuj produkty lub rabaty na kolejne zakupy.
Załóż konto lub zaloguj się. W panelu klienta znajdziesz informacje o zebranych punktach.
Opis i dane techniczne
| Kraj produkcji | produkt polski |
| Ilość źródeł światła | 3-punktowa lampa wisząca |
| Dostępne kolory | czarna |
| Wymiary lampy | wysokość - regulowana 40-100cm, szerokość - 72cm |
| Zasilanie | 230 V - możliwość podłączenia na podwójny włącznik |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Żarówka | LED / Energooszczędna / Zwykła / max 60W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Materiał | Metal malowany proszkowo i złote elementy dekoracyjne |
| Rodzaj gwintu | E27 |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
- Zastosowanie - tylko do użytku wewnętrznego.
- Utylizacja - nie wyrzucać do pojemników na odpady komunalne. Przekaż do punktu zbiórki.
- Instrukcje i deklaracje dostępne na stronie producenta
Producent
Emibig S.C. Emilia Kawa, Szymon Ledwoń
Sępowa 10
42-280 Częstochowa, Polska
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Emibig S.C. Emilia Kawa, Szymon Ledwoń
ul. Sępowa 10
42-280 Częstochowa, Polska
DARMOWA WYSYŁKA OD 350 ZŁ
Rabat nalicza się automatycznie w koszyku dla wybranych zamówień z przedpłatą