Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Różowo-miętowa lampa wisząca dla dzieci MONICA 2-punktowa z regulacją długości przewodów
Wystaw opinię o produkcie
Lampa wisząca MONICA będzie doskonałym głównym dystrybutorem światła w pokoju dziecka. Składa się ona z dwóch tkaninowych abażurów, które mogą zostać zestawione w różnorodnej kombinacji pastelowych barw oraz konstrukcja stelaża wykonana z elementów metalowych, które są trwałe i solidne. Tkanina abażura przepuszcza ciepłą barwę światła, która nada przytulności w każdym pokoiku maluszka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest CIEKOT PARTNERS SP. Z O. O.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Wybierz wariant produktu:
Poszczególne warianty mogą różnić się ceną
Jaki kolor stelaża wybierasz?
Program lojalnościowy
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Za punkty będą naliczane rabaty na kolejne zakupy.
W panelu klienta znajdziesz informacje o Twoim stałym rabacie.
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Otrzymuj produkty lub rabaty na kolejne zakupy.
Załóż konto lub zaloguj się. W panelu klienta znajdziesz informacje o zebranych punktach.
Opis i dane techniczne
Lampa wisząca MONICA będzie doskonałym głównym dystrybutorem światła w pokoju dziecka. Składa się ona z dwóch tkaninowych abażurów, które mogą zostać zestawione w różnorodnej kombinacji pastelowych barw oraz konstrukcja stelaża wykonana z elementów metalowych, które są trwałe i solidne. Tkanina abażura przepuszcza ciepłą barwę światła, która nada przytulności w każdym pokoiku maluszka. Ponadczasowe oświetlenie, które jednocześnie ozdobi pokój i rozjaśni je, będzie doskonałym elementem wystroju wraz w kompozycji z ciekawymi i fikuśnymi dodatkami dziecka. Zabawy w blasku lampy będą przyjemną częścią dnia, zapewnią dziecku bezpieczeństwo oraz staną się nieodłączną dekoracją. Lampa posiada miejsce na dwie oprawki E27 oraz przystosowana jest do żarówek LED, który zapewniają jeszcze większą energooszczędność produktu. Warto dodać, że lampa posiada regulowaną wysokość do 120cm, aby móc jak najlepiej wkomponować je w przestrzenie.
Stelaż w kolorze chrom, stal szczotkowana, stare złoto jest dodatkowo płatny 100 zł.
| Kraj produkcji | produkt polski |
| Ilość źródeł światła | 2-punktowa lampa wisząca |
| Wymiary lampy | wysokość - 120 cm (możliwość regulacji), szerokość - 40 cm |
| Wymiary abażura | wysokość - 12 cm, szerokość - 17,5 cm |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Moc żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Materiał | tkanina abażurowa, metal |
| Gwarancja | 24 - miesiące |
| Certyfikaty | zgodności CE oraz niepalności tkaniny abażurowej |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Certyfikat CE - produkt spełnia wymagania dotyczące zdrowia, bezpieczeństwa i ochrony środowiska.
- Wskazówki zachowania bezpieczeństwa podane w formie graficznej przy każdej z aukcji.
- Zastosowanie - tylko do użytku wewnętrznego.
- Konserwacja i czyszczenie - czyścić po wyłączeniu i ostudzeniu suchą bądź wilgotną ścierką.
- Utylizacja - nie wyrzucać do pojemników na odpady komunalne. Przekaż do punktu zbiórki.
Producent
CIEKOT PARTNERS SP. Z O. O.
ul. Szajnowicza - Iwanowa 55/3
42-202 Częstochowa, Polska
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
CIEKOT PARTNERS SP. Z O. O.
ul. Szajnowicza - Iwanowa 55/3
42-202 Częstochowa, Polska
DARMOWA WYSYŁKA OD 350 ZŁ
Rabat nalicza się automatycznie w koszyku dla wybranych zamówień z przedpłatą