Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Metalowa lampa wisząca do sypialni GRZYBEK w musztardowym kolorze
Wystaw opinię o produkcie
Lampa wisząca GRZYBEK – klasyka z humorem i klasą!
Poznaj GRZYBKA – lampę, która wygląda, jakby właśnie wyskoczyła z designerskiego lasu prosto na Twój sufit! Zgrabna, półokrągła kopuła przypomina apetycznego borowika, ale zamiast rosnąć w ściółce – króluje nad stołem, blatem czy wyspą kuchenną.
GRZYBEK to mistrz prostoty i stylu. Jego matowe wykończenie sprawia, że świetnie odnajdzie się w nowoczesnych, loftowych, skandynawskich, a nawet industrialnych wnętrzach. Ale uwaga – ten grzybek nie lubi wilgoci jak jego leśni kuzyni – najlepiej czuje się w suchych pomieszczeniach z dobrym gustem.
Zawieszony na długim przewodzie wygląda jak zawieszony akcent designerskiej bajki. Może nie świeci fosforyzująco jak muchomor po deszczu, ale za to daje przyjemne, równomierne światło – idealne do kolacji, pracy czy... grzybobrania online.
Dlaczego warto?
-
Bo grzybów nigdy dość – zwłaszcza tak stylowych!
-
Bo prosta forma = maksimum możliwości aranżacyjnych.
-
Bo nawet jeśli nie jesteś fanem grzybów, tego pokochasz!
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest CIEKOT PARTNERS SP. Z O. O.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Wybierz wariant produktu:
Poszczególne warianty mogą różnić się ceną
Program lojalnościowy
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Za punkty będą naliczane rabaty na kolejne zakupy.
W panelu klienta znajdziesz informacje o Twoim stałym rabacie.
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Otrzymuj produkty lub rabaty na kolejne zakupy.
Załóż konto lub zaloguj się. W panelu klienta znajdziesz informacje o zebranych punktach.
Opis i dane techniczne
Lampa wisząca GRZYBEK – klasyka z humorem i klasą!
Poznaj GRZYBKA – lampę, która wygląda, jakby właśnie wyskoczyła z designerskiego lasu prosto na Twój sufit! Zgrabna, półokrągła kopuła przypomina apetycznego borowika, ale zamiast rosnąć w ściółce – króluje nad stołem, blatem czy wyspą kuchenną.
GRZYBEK to mistrz prostoty i stylu. Jego matowe wykończenie sprawia, że świetnie odnajdzie się w nowoczesnych, loftowych, skandynawskich, a nawet industrialnych wnętrzach. Ale uwaga – ten grzybek nie lubi wilgoci jak jego leśni kuzyni – najlepiej czuje się w suchych pomieszczeniach z dobrym gustem.
Zawieszony na długim przewodzie wygląda jak zawieszony akcent designerskiej bajki. Może nie świeci fosforyzująco jak muchomor po deszczu, ale za to daje przyjemne, równomierne światło – idealne do kolacji, pracy czy... grzybobrania online.
Dlaczego warto?
-
Bo grzybów nigdy dość – zwłaszcza tak stylowych!
-
Bo prosta forma = maksimum możliwości aranżacyjnych.
-
Bo nawet jeśli nie jesteś fanem grzybów, tego pokochasz
| Materiał dominujący | Metal |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Dostępne kolory | black, orange, white, green |
| Szerokość | 40 cm |
| Głębokość | 40 cm |
| Wysokość | 140 cm max |
| Średnica podsufitki | 10 cm |
| Wysokość regulowana | Tak |
| Rodzaj żarówki | GX53 |
| Ilość żarówek | 1-punkt |
| Maksymalna moc żarówki | 12 W |
| Osłona żarówki | Metal |
| Zasilanie | 230[V], nie wymaga transformatora |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Kraj produkcji | Polska |
DARMOWA WYSYŁKA OD 350 ZŁ
Rabat nalicza się automatycznie w koszyku dla wybranych zamówień z przedpłatą