Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Lampa wisząca dla dzieci 100 cm FEDERICA miętowa 3-5xE27
Wystaw opinię o produkcie
Poszukujesz wyjątkowego oraz bezpiecznego oświetlenia głównego do pokoju swojego dziecka? Wybór FREDERICA to strzał w 10. Bezpieczna, wykonana z najwyższej jakości materiałów rozpromieni pokój małego szkraba nadając mu niepowtarzalnego klimatu oraz odpowiedniego światła, które jak wiemy odgrywa główną rolę w dziecięcych przestrzeniach. Możliwość doboru koloru abażura spośród kilkunastu dostępnych daje nam możliwość stworzenia swojej własnej aranżacji, która odnajdzie się w pokoju dziecka, gdzie współgrać będzie z ciekawymi akcesoriami i zabawkami.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest CIEKOT PARTNERS SP. Z O. O.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Wybierz wariant produktu:
Poszczególne warianty mogą różnić się ceną
Jaki kolor stelaża wybierasz?
Jaka ilość oprawek Cię interesuje?
Program lojalnościowy
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Za punkty będą naliczane rabaty na kolejne zakupy.
W panelu klienta znajdziesz informacje o Twoim stałym rabacie.
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Otrzymuj produkty lub rabaty na kolejne zakupy.
Załóż konto lub zaloguj się. W panelu klienta znajdziesz informacje o zebranych punktach.
Opis i dane techniczne
Poszukujesz wyjątkowego oraz bezpiecznego oświetlenia głównego do pokoju swojego dziecka? Wybór FREDERICA to strzał w 10. Bezpieczna, wykonana z najwyższej jakości materiałów rozpromieni pokój małego szkraba nadając mu niepowtarzalnego klimatu oraz odpowiedniego światła, które jak wiemy odgrywa główną rolę w dziecięcych przestrzeniach. Odrabianie lekcji, czytanie lektury, czy długie zabawy w ciemne wieczory staną się przyjemniejsze. Bezpieczeństwo, estetyka oraz ciekawy design to wszystko opisujące oświetlenie FREDERICA. Możliwość doboru koloru abażura spośród kilkunastu dostępnych daje nam możliwość stworzenia swojej własnej aranżacji, która odnajdzie się w pokoju dziecka, gdzie współgrać będzie z ciekawymi akcesoriami i zabawkami.
| Kraj produkcji | produkt polski |
| Ilość źródeł światła | od 3 do 5 - punktowa lampa wisząca |
| Wymiary lampy | wysokość - max. 120 cm (możliwa regulacja), szerokość - 100 cm |
| Wymiary abażura | wysokość - 25 cm, szerokość - 100 cm |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Moc żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Materiał | tkanina abażurowa, metal |
| Gwarancja | 24 - miesiące |
| Certyfikaty | zgodności CE oraz niepalności tkaniny abażurowej |
| Dodatkowe akcesoria | Denko: mlecznobiała zabudowa plafonu opierająca się na dolnej krawędzi abażuru (montowana samodzielnie). Rozprasza światło i zasłania żarówki dla lepszego efektu estetycznego |
| Dodatkowe informacje | Lampa posiada podłączenie dwuobwodowe |
Prosimy o przemyślane zakupy. Lampa produkowana na indywidualne zamówienie. NIE PODLEGA ZWROTOWI!
Informacja o produkcie wykonywanym na zamówienie
Produkt wykonywany jest na indywidualne zamówienie Klienta, zgodnie z wybraną specyfikacją (np. wymiar, kolor, wariant).
Zgodnie z art. 38 pkt 3 ustawy o prawach konsumenta, w przypadku produktów nieprefabrykowanych, wykonywanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, nie przysługuje prawo odstąpienia od umowy (zwrot w terminie 14 dni).
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Certyfikat CE - produkt spełnia wymagania dotyczące zdrowia, bezpieczeństwa i ochrony środowiska.
- Wskazówki zachowania bezpieczeństwa podane w formie graficznej przy każdej z aukcji.
- Zastosowanie - tylko do użytku wewnętrznego.
- Konserwacja i czyszczenie - czyścić po wyłączeniu i ostudzeniu suchą bądź wilgotną ścierką.
- Utylizacja - nie wyrzucać do pojemników na odpady komunalne. Przekaż do punktu zbiórki.
Producent
CIEKOT PARTNERS SP. Z O. O.
ul. Szajnowicza - Iwanowa 55/3
42-202 Częstochowa, Polska
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
CIEKOT PARTNERS SP. Z O. O.
ul. Szajnowicza - Iwanowa 55/3
42-202 Częstochowa, Polska
DARMOWA WYSYŁKA OD 350 ZŁ
Rabat nalicza się automatycznie w koszyku dla wybranych zamówień z przedpłatą