Zamówiłam z obawą, ale jestem zachwycona. Konstrukcja solidna, wygląda luksusowo. Można dobrać kolor klosza i ilość zarówek. To zdecydowanie działa na +
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Musztardowa geometryczna lampa sufitowa kwadrat 40x40 cm ROSE
Wystaw opinię o produkcie
Plafoniera ROSE jest kwintesencją prostoty, klasy oraz delikatności. Subtelny wygląd, który rozjaśni pomieszczenia dziecka nie będzie sprawiał wrażenia przytłoczenia lecz przeciwnie, nada pokoju lekkości, a każda zabawa przy niej będzie wyjątkowa i niezastąpiona.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest CIEKOT PARTNERS SP. Z O. O.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Wybierz wariant produktu:
Poszczególne warianty mogą różnić się ceną
Jaka ilość oprawek Cię interesuje?
Program lojalnościowy
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Za punkty będą naliczane rabaty na kolejne zakupy.
W panelu klienta znajdziesz informacje o Twoim stałym rabacie.
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Otrzymuj produkty lub rabaty na kolejne zakupy.
Załóż konto lub zaloguj się. W panelu klienta znajdziesz informacje o zebranych punktach.
Opis i dane techniczne
Plafoniera ROSE jest kwintesencją prostoty, klasy oraz delikatności. Subtelny wygląd, który rozjaśni pomieszczenia dziecka nie będzie sprawiał wrażenia przytłoczenia lecz przeciwnie, nada pokoju lekkości, a każda zabawa przy niej będzie wyjątkowa i niezastąpiona. Jeśli zależy Ci na bezpieczeństwo użytkowania lampy to ROSE sprosta tym obawom. Wykonana została z najwyższej jakości materiałów, ponieważ bezpieczeństwo jest dla Nas priorytetem szczególnie jeśli chodzi o użytkowanie lamp przez najmłodszych. Lampa posiada szeroki wybór kolorystyczny, a więc jest możliwe stworzenia własnej aranżacji. Nie zwlekaj i pozwól ROSE zadomowić się w Twoim mieszkaniu na długie lata.
| Kraj produkcji | produkt polski |
| Ilość źródeł światła | od 1 do 5-punktowa plafoniera |
| Wymiary lampy | wysokość - 20 cm, szerokość - 40 cm, głębokość - 40 cm |
| Wymiary abażura | wysokość - 20 cm, szerokość - 40 cm, głębokość - 40 cm |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Moc żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Materiał | tkanina abażurowa, metal |
| Gwarancja | 24 - miesiące |
| Certyfikaty | zgodności CE oraz niepalności tkaniny abażurowej |
| Dodatkowe akcesoria | Denko: mlecznobiała zabudowa plafonu opierająca się na dolnej krawędzi abażuru (montowana samodzielnie). Rozprasza światło i zasłania żarówki dla lepszego efektu estetycznego |
| Dodatkowe informacje | Lampa posiada podłączenie dwuobwodowe |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Certyfikat CE - produkt spełnia wymagania dotyczące zdrowia, bezpieczeństwa i ochrony środowiska.
- Wskazówki zachowania bezpieczeństwa podane w formie graficznej przy każdej z aukcji.
- Zastosowanie - tylko do użytku wewnętrznego.
- Konserwacja i czyszczenie - czyścić po wyłączeniu i ostudzeniu suchą bądź wilgotną ścierką.
- Utylizacja - nie wyrzucać do pojemników na odpady komunalne. Przekaż do punktu zbiórki.
Producent
CIEKOT PARTNERS SP. Z O. O.
ul. Szajnowicza - Iwanowa 55/3
42-202 Częstochowa, Polska
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
CIEKOT PARTNERS SP. Z O. O.
ul. Szajnowicza - Iwanowa 55/3
42-202 Częstochowa, Polska
DARMOWA WYSYŁKA OD 350 ZŁ
Rabat nalicza się automatycznie w koszyku dla wybranych zamówień z przedpłatą
Mati Ostrowski