Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Druciana 3-punktowa lampa wisząca NOEMI LOFT do sypialni
Wystaw opinię o produkcie
Żyrandol industrialny NOEMI LOFT wykonany jest z połączenia wielu prostych elementów, które razem tworzą wyjątkową konstrukcję jak ulał pasującą do chłodnego klimatu loftu. Lampy loftowe metalowe takie jak prezentowany niżej model idealnie współgrają ze ścianami wykończonymi jedynie surowym tynkiem. Lampa dobrze wyglądać będzie także w zestawieniu z gołymi cegłami lub przeszklonymi drzwiami. Takie oświetlenie w stylu loft zadowoli nie tylko fanów minimalizmu ale i tych, którzy stale poszukują innowacyjnych rozwiązań stroniąc przy tym od utartych schematów.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest CIEKOT PARTNERS SP. Z O. O.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Wybierz wariant produktu:
Poszczególne warianty mogą różnić się ceną
Jaki kolor stelaża wybierasz?
Program lojalnościowy
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Za punkty będą naliczane rabaty na kolejne zakupy.
W panelu klienta znajdziesz informacje o Twoim stałym rabacie.
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Otrzymuj produkty lub rabaty na kolejne zakupy.
Załóż konto lub zaloguj się. W panelu klienta znajdziesz informacje o zebranych punktach.
Opis i dane techniczne
Żyrandol industrialny NOEMI LOFT wykonany jest z połączenia wielu prostych elementów, które razem tworzą wyjątkową konstrukcję jak ulał pasującą do chłodnego klimatu loftu. Lampy loftowe metalowe takie jak prezentowany niżej model idealnie współgrają ze ścianami wykończonymi jedynie surowym tynkiem. Lampa dobrze wyglądać będzie także w zestawieniu z gołymi cegłami lub przeszklonymi drzwiami. Takie oświetlenie w stylu loft zadowoli nie tylko fanów minimalizmu ale i tych, którzy stale poszukują innowacyjnych rozwiązań stroniąc przy tym od utartych schematów. Żyrandol dysponuje aż trzema miejscami na źródło światła o klasie energetycznej od A++ do E oraz LED. Lampa nie posiada w zestawie żarówek.
| Kraj produkcji | produkt polski |
| Ilość źródeł światła | 3-punktowa lampa wisząca |
| Wymiary lampy | wysokość - 120 cm (regulowana), szerokość - 77 cm |
| Wymiary abażura | wysokość - 13 cm, szerokość - 16,5 cm |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności | IP40 |
| Moc żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Materiał | metal |
| Gwarancja | 24 - miesiące |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Certyfikat CE - produkt spełnia wymagania dotyczące zdrowia, bezpieczeństwa i ochrony środowiska.
- Wskazówki zachowania bezpieczeństwa podane w formie graficznej przy każdej z aukcji.
- Zastosowanie - tylko do użytku wewnętrznego.
- Konserwacja i czyszczenie - czyścić po wyłączeniu i ostudzeniu suchą bądź wilgotną ścierką.
- Utylizacja - nie wyrzucać do pojemników na odpady komunalne. Przekaż do punktu zbiórki.
Producent
CIEKOT PARTNERS SP. Z O. O.
ul. Szajnowicza - Iwanowa 55/3
42-202 Częstochowa, Polska
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
CIEKOT PARTNERS SP. Z O. O.
ul. Szajnowicza - Iwanowa 55/3
42-202 Częstochowa, Polska
DARMOWA WYSYŁKA OD 350 ZŁ
Rabat nalicza się automatycznie w koszyku dla wybranych zamówień z przedpłatą