Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Brązowa lampa zewnętrzna do ogrodu RIBES
Wystaw opinię o produkcie
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest CIEKOT PARTNERS SP. Z O. O.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Program lojalnościowy
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Za punkty będą naliczane rabaty na kolejne zakupy.
W panelu klienta znajdziesz informacje o Twoim stałym rabacie.
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Otrzymuj produkty lub rabaty na kolejne zakupy.
Załóż konto lub zaloguj się. W panelu klienta znajdziesz informacje o zebranych punktach.
Opis i dane techniczne
| Kraj produkcji | Belgia |
| Szerokość | 93 mm |
| Wysokość | 150 mm |
| Długość | 68 mm |
| Gwint | Gu10 |
| Materiał | aluminium |
| Kolor | brązowy |
| Zastosowanie | na zewnątrz |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Żarówka | 2 x 35 W |
| Zasilanie | 230 V |
| Możliwość LED | Tak |
| Klasa szczelności | IP44 |
DARMOWA WYSYŁKA OD 350 ZŁ
Rabat nalicza się automatycznie w koszyku dla wybranych zamówień z przedpłatą