Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Minimalistyczny żyrandol do salonu 40 CM OLIVIA w kolorze bielonego dębu
Wystaw opinię o produkcie
Lampa wisząca OLIVIA ECO to typ oświetlenia, które w rewelacyjny sposób uwypukli wszystkie walory pomieszczenia a przy tym dodatkowo je udekoruje. Geometryczny kształt klosza tej lampy sprawia, że żyrandol ten odnajduje się w niemalże każdym typie aranżacji. Jeśli już o kloszu mowa to nie można zapominać o jego ciekawej fakturze, która stylizowana jest na postać drewna! OLIVIA ECO dysponuje dość długą podsufitka (120cm), która podlega regulacji.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest CIEKOT PARTNERS SP. Z O. O.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Wybierz wariant produktu:
Poszczególne warianty mogą różnić się ceną
Jaki kolor stelaża wybierasz?
Jaka ilość oprawek Cię interesuje?
Program lojalnościowy
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Za punkty będą naliczane rabaty na kolejne zakupy.
W panelu klienta znajdziesz informacje o Twoim stałym rabacie.
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Otrzymuj produkty lub rabaty na kolejne zakupy.
Załóż konto lub zaloguj się. W panelu klienta znajdziesz informacje o zebranych punktach.
Opis i dane techniczne
Lampa wisząca OLIVIA ECO to typ oświetlenia, które w rewelacyjny sposób uwypukli wszystkie walory pomieszczenia a przy tym dodatkowo je udekoruje. Geometryczny kształt klosza tej lampy sprawia, że żyrandol ten odnajduje się w niemalże każdym typie aranżacji. Jeśli już o kloszu mowa to nie można zapominać o jego ciekawej fakturze, która stylizowana jest na postać drewna! OLIVIA ECO dysponuje dość długą podsufitka (120cm), która podlega regulacji. Lampa tego typu bardzo dobrze dopasowuje się do wszelkich roślinnych motywów, najlepiej więc umieścić ją w pomieszczeniu z kwiatami doniczkowymi oraz meblami wykonanymi z rattanu lub bambusa.
| Kraj produkcji | produkt polski |
| Ilość źródeł światła | od 1 do 5-punktowa lampa wisząca |
| Wymiary lampy | wysokość - max. 120 cm, szerokość - 40 cm |
| Wymiary abażura | wysokość - 20 cm, szerokość - 40 cm |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Moc żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Materiał | materiał o strukturze forniru, metal |
| Gwarancja | 24 - miesiące |
| Certyfikaty | zgodności CE oraz niepalności tkaniny abażurowej |
| Dodatkowe akcesoria | Denko: mlecznobiała zabudowa plafonu opierająca się na dolnej krawędzi abażuru (montowana samodzielnie). Rozprasza światło i zasłania żarówki dla lepszego efektu estetycznego |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Certyfikat CE - produkt spełnia wymagania dotyczące zdrowia, bezpieczeństwa i ochrony środowiska.
- Wskazówki zachowania bezpieczeństwa podane w formie graficznej przy każdej z aukcji.
- Zastosowanie - tylko do użytku wewnętrznego.
- Konserwacja i czyszczenie - czyścić po wyłączeniu i ostudzeniu suchą bądź wilgotną ścierką.
- Utylizacja - nie wyrzucać do pojemników na odpady komunalne. Przekaż do punktu zbiórki.
Producent
CIEKOT PARTNERS SP. Z O. O.
ul. Szajnowicza - Iwanowa 55/3
42-202 Częstochowa, Polska
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
CIEKOT PARTNERS SP. Z O. O.
ul. Szajnowicza - Iwanowa 55/3
42-202 Częstochowa, Polska
DARMOWA WYSYŁKA OD 350 ZŁ
Rabat nalicza się automatycznie w koszyku dla wybranych zamówień z przedpłatą